MARIN ŞTEFANIA S.R.L.

Radiată din 2 iulie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

MARIN ŞTEFANIA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 40844327, Nr. Reg. Com. J22/1371/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4932 - Transporturi cu taxiuri. Societatea a fost înființată la data de 26 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. AVIONULUI, NR.13, cod poștal 700383. Societatea este radiată din data de 2 iulie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MARIN ŞTEFANIA S.R.L.
CUI
40844327
Stare
Radiată din 2 iulie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J22/1371/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 martie 2019
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. AVIONULUI, NR.13
Cod poștal
700383
Cod CAEN
4932
Domeniu de activitate
Transporturi cu taxiuri

Situații financiare

În 2024, MARIN ŞTEFANIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 70.277 lei, o pierdere netă de 4.523 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 35.611 lei2020 · Cifra de afaceri: 125.722 lei2021 · Cifra de afaceri: 109.773 lei2022 · Cifra de afaceri: 107.070 lei2023 · Cifra de afaceri: 113.220 lei2024 · Cifra de afaceri: 70.277 lei2019 · Profit net: 7.727 lei2020 · Profit net: 66.762 lei2021 · Profit net: 46.880 lei2022 · Profit net: 21.822 lei2023 · Profit net: 29.175 lei2024 · Profit net: −4.523 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 35.611 lei20192020: 125.722 lei126 mii20202021: 109.773 lei20212022: 107.070 lei20222023: 113.220 lei20232024: 70.277 lei70 mii2024
Profit net lei
2019: 7.727 lei20192020: 66.762 lei67 mii20202021: 46.880 lei20212022: 21.822 lei20222023: 29.175 lei20232024: −4.523 lei−5 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru MARIN ŞTEFANIA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 70.277 lei în scădere față de 2023 −4.523 lei în scădere față de 2023 5.853 lei în scădere față de 2023 0 lei 34.897 lei 29.044 lei 1
2023 113.220 lei în creștere față de 2022 29.175 lei în creștere față de 2022 6.102 lei în creștere față de 2022 0 lei 119.669 lei 113.567 lei 1
2022 107.070 lei în scădere față de 2021 21.822 lei în scădere față de 2021 4.514 lei în creștere față de 2021 0 lei 88.906 lei 84.392 lei 1 în creștere față de 2021
2021 109.773 lei în scădere față de 2020 46.880 lei în scădere față de 2020 2.415 lei în scădere față de 2020 7.000 lei 87.985 lei 92.570 lei 0 în scădere față de 2020
2020 125.722 lei în creștere față de 2019 66.762 lei în creștere față de 2019 2.479 lei în scădere față de 2019 21.000 lei 56.168 lei 74.689 lei 1
2019 35.611 lei 7.727 lei 28.322 lei 35.000 lei 1.249 lei 7.927 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare