MARIUS FITNESS WAY S.R.L.

MARIUS FITNESS WAY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 43863625, Nr. Reg. Com. J2021004049400. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9319 - Alte activitati sportive. Societatea a fost înființată la data de 5 martie 2021. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, CAL VĂCĂREŞTI, NR.182, CAMERA 1, BL.23, SC.1, ET.8, AP.27. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MARIUS FITNESS WAY S.R.L.
CUI
43863625
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021004049400
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 martie 2021
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, CAL VĂCĂREŞTI, NR.182, CAMERA 1, BL.23, SC.1, ET.8, AP.27
Cod CAEN
9319
Domeniu de activitate
Alte activitati sportive

Situații financiare

În 2025, MARIUS FITNESS WAY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 72.254 lei, un profit net de 16.159 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
020 mii40 mii60 mii80 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 32.192 lei2022 · Cifra de afaceri: 62.921 lei2023 · Cifra de afaceri: 56.440 lei2024 · Cifra de afaceri: 54.098 lei2025 · Cifra de afaceri: 72.254 lei2021 · Profit net: 13.717 lei2022 · Profit net: 12.669 lei2023 · Profit net: 20.685 lei2024 · Profit net: 13.402 lei2025 · Profit net: 16.159 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 32.192 lei20212022: 62.921 lei20222023: 56.440 lei20232024: 54.098 lei20242025: 72.254 lei72 mii2025
Profit net lei
2021: 13.717 lei20212022: 12.669 lei20222023: 20.685 lei21 mii20232024: 13.402 lei20242025: 16.159 lei16 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MARIUS FITNESS WAY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 72.254 lei în creștere față de 2024 16.159 lei în creștere față de 2024 2.711 lei în creștere față de 2024 4.951 lei 13.990 lei 16.399 lei —
2024 54.098 lei în scădere față de 2023 13.402 lei în scădere față de 2023 1.722 lei în scădere față de 2023 — 15.364 lei 13.642 lei —
2023 56.440 lei în scădere față de 2022 20.685 lei în creștere față de 2022 1.960 lei în creștere față de 2022 — 22.885 lei 20.925 lei —
2022 62.921 lei în creștere față de 2021 12.669 lei în scădere față de 2021 687 lei în scădere față de 2021 — 13.596 lei 12.909 lei —
2021 32.192 lei 13.717 lei 875 lei — 14.592 lei 13.717 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare