MARK & LARA CONST S.R.L.

MARK & LARA CONST S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 40985628, Nr. Reg. Com. J30/519/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 15 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, SAT MICULA COM. MICULA, MICULA, NR.246, cod poștal 447195. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MARK & LARA CONST S.R.L.
CUI
40985628
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J30/519/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 aprilie 2019
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, SAT MICULA COM. MICULA, MICULA, NR.246
Cod poștal
447195
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, MARK & LARA CONST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 197.018 lei, o pierdere netă de 39.031 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 158.378 lei2020 · Cifra de afaceri: 216.170 lei2021 · Cifra de afaceri: 233.216 lei2022 · Cifra de afaceri: 298.053 lei2023 · Cifra de afaceri: 251.575 lei2024 · Cifra de afaceri: 166.417 lei2025 · Cifra de afaceri: 197.018 lei2019 · Profit net: 60.905 lei2020 · Profit net: 37.959 lei2021 · Profit net: 44.593 lei2022 · Profit net: 57.155 lei2023 · Profit net: 351 lei2024 · Profit net: −42.384 lei2025 · Profit net: −39.031 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 158.378 lei20192020: 216.170 lei20202021: 233.216 lei20212022: 298.053 lei298 mii20222023: 251.575 lei20232024: 166.417 lei20242025: 197.018 lei197 mii2025
Profit net lei
2019: 60.905 lei61 mii20192020: 37.959 lei20202021: 44.593 lei20212022: 57.155 lei20222023: 351 lei20232024: −42.384 lei−42 mii20242025: −39.031 lei−39 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MARK & LARA CONST S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 197.018 lei în creștere față de 2024 −39.031 lei în creștere față de 2024 47.536 lei în creștere față de 2024 — 9.629 lei −37.907 lei 4 în creștere față de 2024
2024 166.417 lei în scădere față de 2023 −42.384 lei în scădere față de 2023 38.296 lei în creștere față de 2023 3.830 lei 35.590 lei 1.124 lei 3 în scădere față de 2023
2023 251.575 lei în scădere față de 2022 351 lei în scădere față de 2022 23.000 lei în scădere față de 2022 19.148 lei 47.711 lei 43.859 lei 4 în scădere față de 2022
2022 298.053 lei în creștere față de 2021 57.155 lei în creștere față de 2021 43.614 lei în creștere față de 2021 34.466 lei 68.960 lei 59.812 lei 6 în creștere față de 2021
2021 233.216 lei în creștere față de 2020 44.593 lei în creștere față de 2020 32.055 lei în creștere față de 2020 49.784 lei 74.928 lei 92.657 lei 4
2020 216.170 lei în creștere față de 2019 37.959 lei în scădere față de 2019 9.088 lei în creștere față de 2019 — 82.152 lei 73.064 lei 4 în creștere față de 2019
2019 158.378 lei 60.905 lei 2.946 lei — 64.051 lei 61.105 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare