MARMALIUCI S.R.L.

Inactivă fiscal din 13 august 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

MARMALIUCI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Hunedoara, România. Date de identificare: CUI 38587795, Nr. Reg. Com. J20/1674/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4511 - Comert cu autoturisme si autovehicule usoare (sub 3,5 tone). Societatea a fost înființată la data de 12 decembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. HUNEDOARA, ORŞ. PETRILA, STR. 8 MARTIE, BL.31, ET.2, AP.17, cod poștal 335800. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 13 august 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MARMALIUCI S.R.L.
CUI
38587795
Stare
Inactivă fiscal din 13 august 2026
Nr. Registrul Comerțului
J20/1674/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 decembrie 2017
Județ
Hunedoara
Sediul social
JUD. HUNEDOARA, ORŞ. PETRILA, STR. 8 MARTIE, BL.31, ET.2, AP.17
Cod poștal
335800
Cod CAEN
4511
Domeniu de activitate
Comert cu autoturisme si autovehicule usoare (sub 3,5 tone)

Situații financiare

În 2023, MARMALIUCI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 374.391 lei, un profit net de 41.585 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii20172018201920202021202220232017 · Cifra de afaceri: 40.000 lei2018 · Cifra de afaceri: 74.769 lei2019 · Cifra de afaceri: 224.730 lei2020 · Cifra de afaceri: 654.179 lei2021 · Cifra de afaceri: 394.082 lei2022 · Cifra de afaceri: 396.975 lei2023 · Cifra de afaceri: 374.391 lei2017 · Profit net: −426 lei2018 · Profit net: 16.014 lei2019 · Profit net: −30.652 lei2020 · Profit net: 130.178 lei2021 · Profit net: 122.024 lei2022 · Profit net: 50.613 lei2023 · Profit net: 41.585 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 40.000 lei20172018: 74.769 lei20182019: 224.730 lei20192020: 654.179 lei654 mii20202021: 394.082 lei20212022: 396.975 lei20222023: 374.391 lei374 mii2023
Profit net lei
2017: −426 lei20172018: 16.014 lei20182019: −30.652 lei−31 mii20192020: 130.178 lei130 mii20202021: 122.024 lei20212022: 50.613 lei20222023: 41.585 lei42 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru MARMALIUCI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 374.391 lei în scădere față de 2022 41.585 lei în scădere față de 2022 406.396 lei în creștere față de 2022 2.710 lei 496.222 lei 92.536 lei 2 în scădere față de 2022
2022 396.975 lei în creștere față de 2021 50.613 lei în scădere față de 2021 381.999 lei în creștere față de 2021 59.360 lei 373.590 lei 50.951 lei 6
2021 394.082 lei în scădere față de 2020 122.024 lei în scădere față de 2020 157.613 lei în creștere față de 2020 75.755 lei 319.313 lei 237.338 lei 6 în creștere față de 2020
2020 654.179 lei în creștere față de 2019 130.178 lei în creștere față de 2019 92.605 lei în scădere față de 2019 106.541 lei 101.495 lei 115.314 lei 4 în creștere față de 2019
2019 224.730 lei în creștere față de 2018 −30.652 lei în scădere față de 2018 207.122 lei în creștere față de 2018 115.584 lei 76.674 lei −14.864 lei 1 în creștere față de 2018
2018 74.769 lei în creștere față de 2017 16.014 lei în creștere față de 2017 22.457 lei în scădere față de 2017 — 38.245 lei 15.788 lei 0
2017 40.000 lei −426 lei 41.200 lei 122 lei 40.852 lei −226 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare