MARMAT SAVOCAR S.R.L.

MARMAT SAVOCAR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Galaţi, România. Date de identificare: CUI 42817051, Nr. Reg. Com. J2020000807171. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9531 - Alte transporturi terestre de calatori n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 23 iulie 2020. Sediul social este situat la: JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, BLD. DUNĂREA, NR.27, BL.D7, SC.2, ET.3, AP.29, cod poștal 800609. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MARMAT SAVOCAR S.R.L.
CUI
42817051
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000807171
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 iulie 2020
Județ
Galați
Sediul social
JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, BLD. DUNĂREA, NR.27, BL.D7, SC.2, ET.3, AP.29
Cod poștal
800609
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9531
Domeniu de activitate
Alte transporturi terestre de calatori n.c.a.

Situații financiare

În 2025, MARMAT SAVOCAR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 953.310 lei, un profit net de 4.968 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii1,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 223.126 lei2021 · Cifra de afaceri: 539.614 lei2022 · Cifra de afaceri: 479.682 lei2023 · Cifra de afaceri: 679.772 lei2024 · Cifra de afaceri: 891.365 lei2025 · Cifra de afaceri: 953.310 lei2020 · Profit net: 50.770 lei2021 · Profit net: 71.732 lei2022 · Profit net: 53.811 lei2023 · Profit net: 21.526 lei2024 · Profit net: 11.976 lei2025 · Profit net: 4.968 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 223.126 lei20202021: 539.614 lei20212022: 479.682 lei20222023: 679.772 lei20232024: 891.365 lei20242025: 953.310 lei953 mii2025
Profit net lei
2020: 50.770 lei20202021: 71.732 lei72 mii20212022: 53.811 lei20222023: 21.526 lei20232024: 11.976 lei20242025: 4.968 lei5 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MARMAT SAVOCAR S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 953.310 lei în creștere față de 2024 4.968 lei în scădere față de 2024 243.770 lei în creștere față de 2024 314.039 lei 105.282 lei 175.551 lei 3
2024 891.365 lei în creștere față de 2023 11.976 lei în scădere față de 2023 228.628 lei în creștere față de 2023 288.470 lei 111.040 lei 170.882 lei 3 în creștere față de 2023
2023 679.772 lei în creștere față de 2022 21.526 lei în scădere față de 2022 37.643 lei în creștere față de 2022 11.164 lei 185.545 lei 159.066 lei 2 în creștere față de 2022
2022 479.682 lei în scădere față de 2021 53.811 lei în scădere față de 2021 10.021 lei în creștere față de 2021 410 lei 186.151 lei 176.540 lei 1
2021 539.614 lei în creștere față de 2020 71.732 lei în creștere față de 2020 8.731 lei în scădere față de 2020 794 lei 130.639 lei 122.702 lei 1
2020 223.126 lei 50.770 lei 31.936 lei 598 lei 82.308 lei 50.970 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare