MARMOR PROCESING INVEST S.R.L.

MARMOR PROCESING INVEST S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 37355460, Nr. Reg. Com. J35/1142/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2370 - Taierea, fasonarea si finisarea pietrei. Societatea a fost înființată la data de 7 aprilie 2017. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, ORŞ. FĂGET, CAL. BICHIGIULUI, NR.97, cod poștal 305300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MARMOR PROCESING INVEST S.R.L.
CUI
37355460
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J35/1142/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 aprilie 2017
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, ORŞ. FĂGET, CAL. BICHIGIULUI, NR.97
Cod poștal
305300
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
2370
Domeniu de activitate
Taierea, fasonarea si finisarea pietrei

Situații financiare

În 2024, MARMOR PROCESING INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 332.719 lei, un profit net de 80.463 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−400 mii−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii201720182019202020212022202320242017 · Cifra de afaceri: 51.048 lei2018 · Cifra de afaceri: 231.132 lei2019 · Cifra de afaceri: 278.456 lei2020 · Cifra de afaceri: 181.862 lei2021 · Cifra de afaceri: 135.840 lei2022 · Cifra de afaceri: 622.219 lei2023 · Cifra de afaceri: 79.711 lei2024 · Cifra de afaceri: 332.719 lei2017 · Profit net: 23.039 lei2018 · Profit net: 125.061 lei2019 · Profit net: 164.464 lei2020 · Profit net: 54.659 lei2021 · Profit net: 2.834 lei2022 · Profit net: 308 lei2023 · Profit net: −337.239 lei2024 · Profit net: 80.463 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 51.048 lei'172018: 231.132 lei'182019: 278.456 lei'192020: 181.862 lei'202021: 135.840 lei'212022: 622.219 lei622 mii'222023: 79.711 lei'232024: 332.719 lei333 mii'24
Profit net lei
2017: 23.039 lei'172018: 125.061 lei'182019: 164.464 lei164 mii'192020: 54.659 lei'202021: 2.834 lei'212022: 308 lei'222023: −337.239 lei−337 mii'232024: 80.463 lei80 mii'24
Indicatori financiari pe ani pentru MARMOR PROCESING INVEST S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 332.719 lei în creștere față de 2023 80.463 lei în creștere față de 2023 628.200 lei în creștere față de 2023 19.935 lei 636.268 lei 28.003 lei 5 în scădere față de 2023
2023 79.711 lei în scădere față de 2022 −337.239 lei în scădere față de 2022 446.676 lei în creștere față de 2022 13.182 lei 452.632 lei 19.138 lei 6 în creștere față de 2022
2022 622.219 lei în creștere față de 2021 308 lei în scădere față de 2021 45.696 lei în scădere față de 2021 — 416.626 lei 370.930 lei 1
2021 135.840 lei în scădere față de 2020 2.834 lei în scădere față de 2020 102.956 lei în scădere față de 2020 — 473.213 lei 370.257 lei 1
2020 181.862 lei în scădere față de 2019 54.659 lei în scădere față de 2019 121.815 lei în creștere față de 2019 — 489.237 lei 367.422 lei 1
2019 278.456 lei în creștere față de 2018 164.464 lei în creștere față de 2018 69.361 lei în scădere față de 2018 — 382.125 lei 312.764 lei 1
2018 231.132 lei în creștere față de 2017 125.061 lei în creștere față de 2017 107.828 lei în creștere față de 2017 — 256.128 lei 148.300 lei 1
2017 51.048 lei 23.039 lei 44.757 lei — 67.996 lei 23.239 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.