MARMUZACHI S.R.L.

Radiată din 25 iunie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

MARMUZACHI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vrancea, România. Date de identificare: CUI 40407470, Nr. Reg. Com. J39/73/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2370 - Taierea, fasonarea si finisarea pietrei. Societatea a fost înființată la data de 11 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. COTEŞTI, NR.1, BL.1, AP.3, cod poștal 620088. Societatea este radiată din data de 25 iunie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MARMUZACHI S.R.L.
CUI
40407470
Stare
Radiată din 25 iunie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J39/73/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 ianuarie 2019
Județ
Vrancea
Sediul social
JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. COTEŞTI, NR.1, BL.1, AP.3
Cod poștal
620088
Cod CAEN
2370
Domeniu de activitate
Taierea, fasonarea si finisarea pietrei

Situații financiare

În 2025, MARMUZACHI S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−300 mii−200 mii−100 mii0100 mii20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 39.999 lei2021 · Cifra de afaceri: 84.997 lei2022 · Cifra de afaceri: 9.600 lei2023 · Cifra de afaceri: 4.500 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.125 lei2019 · Profit net: −2.034 lei2020 · Profit net: −94.998 lei2021 · Profit net: −110.701 lei2022 · Profit net: −245.612 lei2023 · Profit net: −285.800 lei2024 · Profit net: −16.579 lei2025 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 39.999 lei20202021: 84.997 lei85 mii20212022: 9.600 lei20222023: 4.500 lei20232024: 2.125 lei2 mii2024
Profit net lei
2019: −2.034 lei20192020: −94.998 lei20202021: −110.701 lei20212022: −245.612 lei20222023: −285.800 lei−286 mii20232024: −16.579 lei20242025: 0 lei02025
Indicatori financiari pe ani pentru MARMUZACHI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 0 lei în creștere față de 2024 720.851 lei — 1.366 lei −719.485 lei —
2024 2.125 lei în scădere față de 2023 −16.579 lei în creștere față de 2023 720.851 lei în creștere față de 2023 — 1.366 lei −719.485 lei 1 în scădere față de 2023
2023 4.500 lei în scădere față de 2022 −285.800 lei în scădere față de 2022 678.539 lei în creștere față de 2022 — 6.295 lei −738.944 lei 5 în scădere față de 2022
2022 9.600 lei în scădere față de 2021 −245.612 lei în scădere față de 2021 499.923 lei în creștere față de 2021 97.522 lei 46.779 lei −453.144 lei 7 în creștere față de 2021
2021 84.997 lei în creștere față de 2020 −110.701 lei în scădere față de 2020 279.852 lei în creștere față de 2020 132.223 lei 71.974 lei −207.533 lei 6 în creștere față de 2020
2020 39.999 lei −94.998 lei în scădere față de 2019 122.780 lei în creștere față de 2019 166.578 lei 25.603 lei −96.832 lei 3
2019 — −2.034 lei 116.500 lei 113.628 lei 1.038 lei −1.834 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare