MAROX GROUP SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Neamţ, România. Date de identificare: CUI 19080574, Nr. Reg. Com. J27/1155/2006. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7311 - Activitati ale agentiilor de publicitate. Societatea a fost înființată la data de 6 octombrie 2006. Sediul social este situat la: JUD. NEAMŢ, MUN. ROMAN, STR. VICTORIEI, NR.7, cod poștal 611070. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- MAROX GROUP SRL
- CUI
- 19080574
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J27/1155/2006
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 6 octombrie 2006
- Județ
- Neamț
- Sediul social
- JUD. NEAMŢ, MUN. ROMAN, STR. VICTORIEI, NR.7
- Cod poștal
- 611070
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 7311
- Domeniu de activitate
- Activitati ale agentiilor de publicitate
Situații financiare
În 2025, MAROX GROUP SRL a raportat o cifră de afaceri de 157.550 lei, o pierdere netă de 36.864 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 157.550 lei în creștere față de 2024 | −36.864 lei în scădere față de 2024 | 101.707 lei în scădere față de 2024 | 0 lei | 260.917 lei | 159.210 lei | — |
| 2024 | 0 lei în scădere față de 2023 | −6.531 lei în creștere față de 2023 | 141.507 lei | 274.341 lei | 63.240 lei | 196.074 lei | — |
| 2023 | 187.000 lei în creștere față de 2022 | −61.948 lei în scădere față de 2022 | 141.507 lei în creștere față de 2022 | 156.341 lei | 187.771 lei | 202.605 lei | — |
| 2022 | 26.000 lei în creștere față de 2020 | −50.966 lei în scădere față de 2020 | 129.314 lei în scădere față de 2020 | 389.509 lei | 4.358 lei | 264.553 lei | 1 |
| 2020 | 3.478 lei | 10.343 lei în creștere față de 2019 | 503.808 lei în creștere față de 2019 | 297.175 lei | 197.677 lei | −2.489 lei | — |
| 2019 | — | 0 lei în creștere față de 2018 | 12.951 lei | — | 119 lei | −12.832 lei | — |
| 2018 | — | −240 lei în scădere față de 2017 | 12.951 lei în scădere față de 2017 | — | 119 lei | −12.832 lei | — |
| 2017 | — | 0 lei | 13.033 lei | — | 441 lei | −12.592 lei | — |
| 2016 | — | 0 lei | 13.033 lei | — | 441 lei | −12.592 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
