MARPHIL CONSTRUCT INVEST SRL

MARPHIL CONSTRUCT INVEST SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 37911795, Nr. Reg. Com. J40/11502/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliara. Societatea a fost înființată la data de 6 iulie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. PRIDVORULUI, NR.12-14, C2. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MARPHIL CONSTRUCT INVEST SRL
CUI
37911795
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/11502/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 iulie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. PRIDVORULUI, NR.12-14, C2
Cod CAEN
4110
Domeniu de activitate
Dezvoltare (promovare) imobiliara

Situații financiare

În 2025, MARPHIL CONSTRUCT INVEST SRL a raportat o cifră de afaceri de 455.743 lei, o pierdere netă de 90.013 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,0 mil.−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.20172018202020222023202420252023 · Cifra de afaceri: 9.903 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.639.968 lei2025 · Cifra de afaceri: 455.743 lei2017 · Profit net: −3.917 lei2018 · Profit net: −31.734 lei2020 · Profit net: −8.351 lei2022 · Profit net: 1.579.939 lei2023 · Profit net: −533.976 lei2024 · Profit net: −1.096.289 lei2025 · Profit net: −90.013 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2023: 9.903 lei20232024: 1.639.968 lei1,6 mil.20242025: 455.743 lei456 mii2025
Profit net lei
2017: −3.917 lei20172018: −31.734 lei20182020: −8.351 lei20202022: 1.579.939 lei1,6 mil.20222023: −533.976 lei20232024: −1.096.289 lei−1,1 mil.20242025: −90.013 lei−90 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MARPHIL CONSTRUCT INVEST SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 455.743 lei în scădere față de 2024 −90.013 lei în creștere față de 2024 3.336.527 lei în scădere față de 2024 2.537.053 lei 595.848 lei −203.626 lei —
2024 1.639.968 lei în creștere față de 2023 −1.096.289 lei în scădere față de 2023 3.734.602 lei în creștere față de 2023 2.808.277 lei 812.712 lei −113.613 lei 0 în scădere față de 2023
2023 9.903 lei −533.976 lei în scădere față de 2022 3.279.643 lei în creștere față de 2022 4.243.898 lei 18.421 lei 982.676 lei 1
2022 — 1.579.939 lei în creștere față de 2020 69.252 lei în scădere față de 2020 1.564.159 lei 21.745 lei 1.516.652 lei 1
2020 — −8.351 lei în creștere față de 2018 685.037 lei în scădere față de 2018 1.552.273 lei −924.546 lei −57.310 lei —
2018 — −31.734 lei în scădere față de 2017 1.605.237 lei în creștere față de 2017 1.537.946 lei 31.840 lei −35.451 lei 1
2017 — −3.917 lei 1.539.203 lei 1.409.332 lei 126.154 lei −3.717 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare