MARTEX SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 22632032, Nr. Reg. Com. J2007001061382. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7711 - Activitati de inchiriere si leasing cu autoturisme si autovehicule rutiere usoare. Societatea a fost înființată la data de 25 octombrie 2007. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, SAT MALU ALB COM. BUJORENI, MALU ALB, NR.26F, cod poștal 247069. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- MARTEX SRL
- CUI
- 22632032
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2007001061382
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 25 octombrie 2007
- Județ
- Vâlcea
- Sediul social
- JUD. VÂLCEA, SAT MALU ALB COM. BUJORENI, MALU ALB, NR.26F
- Cod poștal
- 247069
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 7711
- Domeniu de activitate
- Activitati de inchiriere si leasing cu autoturisme si autovehicule rutiere usoare
Situații financiare
În 2025, MARTEX SRL a raportat o pierdere netă de 13.868 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −13.868 lei în scădere față de 2024 | 402.811 lei în scădere față de 2024 | 112 lei | 55.896 lei | −346.803 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei în creștere față de 2023 | 403.577 lei | 812 lei | 69.830 lei | −332.935 lei | — |
| 2023 | — | −29.782 lei în scădere față de 2022 | 403.577 lei în scădere față de 2022 | 812 lei | 69.830 lei | −332.935 lei | — |
| 2022 | — | 0 lei | 444.827 lei | 24.994 lei | 116.680 lei | −303.153 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei | 444.827 lei | 24.994 lei | 116.680 lei | −303.153 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei | 444.827 lei | 24.994 lei | 116.680 lei | −303.153 lei | — |
| 2019 | — | 0 lei în creștere față de 2018 | 444.827 lei | 24.994 lei | 116.680 lei | −303.153 lei | — |
| 2018 | — | −7.146 lei în scădere față de 2017 | 444.827 lei | 24.994 lei | 116.680 lei | −303.153 lei | — |
| 2017 | — | −1.191 lei în creștere față de 2016 | 444.827 lei în scădere față de 2016 | 32.139 lei | 116.680 lei | −296.008 lei | — |
| 2016 | 11.033 lei | −60.134 lei | 445.643 lei | 33.330 lei | 117.497 lei | −294.816 lei | 4 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
