MARUART S.R.L.

MARUART S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38915973, Nr. Reg. Com. J40/2613/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9003 - Activitati de creatie artistica. Societatea a fost înființată la data de 22 februarie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, CALEA ŞERBAN VODĂ, NR.232, CAM.1, BL.1, SC.1, ET.2, AP.5, cod poștal 040216. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MARUART S.R.L.
CUI
38915973
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/2613/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 februarie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, CALEA ŞERBAN VODĂ, NR.232, CAM.1, BL.1, SC.1, ET.2, AP.5
Cod poștal
040216
Cod CAEN
9003
Domeniu de activitate
Activitati de creatie artistica

Situații financiare

În 2025, MARUART S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−5 mii05 mii10 mii15 mii20 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 12.800 lei2019 · Cifra de afaceri: 3.600 lei2021 · Cifra de afaceri: 17.195 lei2018 · Profit net: 3.090 lei2019 · Profit net: 2.114 lei2020 · Profit net: −835 lei2021 · Profit net: 14.160 lei2022 · Profit net: −4.072 lei2023 · Profit net: −1.028 lei2024 · Profit net: −86 lei2025 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 12.800 lei20182019: 3.600 lei20192021: 17.195 lei17 mii2021
Profit net lei
2018: 3.090 lei'182019: 2.114 lei'192020: −835 lei'202021: 14.160 lei14 mii'212022: −4.072 lei−4 mii'222023: −1.028 lei'232024: −86 lei'242025: 0 lei0'25
Indicatori financiari pe ani pentru MARUART S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 0 lei în creștere față de 2024 7.647 lei — 2.702 lei −4.945 lei —
2024 — −86 lei în creștere față de 2023 7.647 lei — 2.702 lei −4.945 lei —
2023 — −1.028 lei în creștere față de 2022 7.647 lei 86 lei 2.702 lei −4.859 lei —
2022 — −4.072 lei în scădere față de 2021 7.647 lei în creștere față de 2021 1.114 lei 2.702 lei −3.831 lei —
2021 17.195 lei 14.160 lei în creștere față de 2020 486 lei în creștere față de 2020 2.143 lei 17.071 lei 18.728 lei —
2020 — −835 lei în scădere față de 2019 0 lei în scădere față de 2019 418 lei 4.151 lei 4.569 lei —
2019 3.600 lei în scădere față de 2018 2.114 lei în scădere față de 2018 108 lei în creștere față de 2018 1.253 lei 4.259 lei 5.404 lei —
2018 12.800 lei 3.090 lei 54 lei 2.089 lei 1.255 lei 3.290 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare