MARULIA ATELIER S.R.L.

Radiată din 28 aprilie 2023. Această firmă nu mai este în funcțiune.

MARULIA ATELIER S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 37760854, Nr. Reg. Com. J23/2828/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1419 - Fabricarea altor articole de imbracaminte si accesorii n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 14 iunie 2017. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT BALOTEŞTI COM. BALOTEŞTI, STR. INTRAREA INSTITUTULUI, NR.3, CAMERA NR. 1, PARTER, cod poștal 077015. Societatea este radiată din data de 28 aprilie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MARULIA ATELIER S.R.L.
CUI
37760854
Stare
Radiată din 28 aprilie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J23/2828/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 iunie 2017
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT BALOTEŞTI COM. BALOTEŞTI, STR. INTRAREA INSTITUTULUI, NR.3, CAMERA NR. 1, PARTER
Cod poștal
077015
Cod CAEN
1419
Domeniu de activitate
Fabricarea altor articole de imbracaminte si accesorii n.c.a.

Situații financiare

În 2022, MARULIA ATELIER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 150 lei, un profit net de 49.799 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii2017201820192020202120222018 · Cifra de afaceri: 23.480 lei2019 · Cifra de afaceri: 8.200 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.935 lei2021 · Cifra de afaceri: 701 lei2022 · Cifra de afaceri: 150 lei2017 · Profit net: −19.842 lei2018 · Profit net: −82.040 lei2019 · Profit net: −6.343 lei2020 · Profit net: −15.580 lei2021 · Profit net: 23.642 lei2022 · Profit net: 49.799 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 23.480 lei23 mii20182019: 8.200 lei20192020: 1.935 lei20202021: 701 lei20212022: 150 lei1502022
Profit net lei
2017: −19.842 lei20172018: −82.040 lei−82 mii20182019: −6.343 lei20192020: −15.580 lei20202021: 23.642 lei20212022: 49.799 lei50 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru MARULIA ATELIER S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 150 lei în scădere față de 2021 49.799 lei în creștere față de 2021 86.995 lei în scădere față de 2021 25.519 lei 11.313 lei −50.163 lei —
2021 701 lei în scădere față de 2020 23.642 lei în creștere față de 2020 120.174 lei în scădere față de 2020 72.378 lei 13.779 lei −99.963 lei —
2020 1.935 lei în scădere față de 2019 −15.580 lei în scădere față de 2019 120.882 lei în scădere față de 2019 88.765 lei 14.586 lei −123.605 lei —
2019 8.200 lei în scădere față de 2018 −6.343 lei în creștere față de 2018 124.194 lei în scădere față de 2018 106.073 lei 16.170 lei −108.025 lei 1 în scădere față de 2018
2018 23.480 lei −82.040 lei în scădere față de 2017 139.673 lei în creștere față de 2017 126.138 lei 37.993 lei −101.682 lei 3
2017 — −19.842 lei 28.786 lei — 9.144 lei −19.642 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.