MARVA MEDIA S.R.L.

MARVA MEDIA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 42318140, Nr. Reg. Com. J12/744/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6201 - Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client). Societatea a fost înființată la data de 25 februarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. TURDA, STR. NARCISELOR, NR.14, ET.3, AP.16, cod poștal 401055. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MARVA MEDIA S.R.L.
CUI
42318140
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/744/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 februarie 2020
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. TURDA, STR. NARCISELOR, NR.14, ET.3, AP.16
Cod poștal
401055
Cod CAEN
6201
Domeniu de activitate
Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client)

Situații financiare

În 2025, MARVA MEDIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 101.066 lei, o pierdere netă de 7.205 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 175.726 lei2021 · Cifra de afaceri: 332.588 lei2022 · Cifra de afaceri: 112.576 lei2023 · Cifra de afaceri: 80.384 lei2024 · Cifra de afaceri: 226.427 lei2025 · Cifra de afaceri: 101.066 lei2020 · Profit net: 167.353 lei2021 · Profit net: 285.564 lei2022 · Profit net: 49.086 lei2023 · Profit net: 3.298 lei2024 · Profit net: 124.960 lei2025 · Profit net: −7.205 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 175.726 lei20202021: 332.588 lei333 mii20212022: 112.576 lei20222023: 80.384 lei20232024: 226.427 lei20242025: 101.066 lei101 mii2025
Profit net lei
2020: 167.353 lei20202021: 285.564 lei286 mii20212022: 49.086 lei20222023: 3.298 lei20232024: 124.960 lei20242025: −7.205 lei−7 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MARVA MEDIA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 101.066 lei în scădere față de 2024 −7.205 lei în scădere față de 2024 13.058 lei în creștere față de 2024 3.870 lei 9.254 lei 66 lei 1
2024 226.427 lei în creștere față de 2023 124.960 lei în creștere față de 2023 7.124 lei în scădere față de 2023 — 132.144 lei 125.251 lei 1
2023 80.384 lei în scădere față de 2022 3.298 lei în scădere față de 2022 7.370 lei în creștere față de 2022 12.551 lei 32.228 lei 3.588 lei 1
2022 112.576 lei în scădere față de 2021 49.086 lei în scădere față de 2021 7.275 lei în creștere față de 2021 35.367 lei 76.271 lei 49.326 lei 1
2021 332.588 lei în creștere față de 2020 285.564 lei în creștere față de 2020 5.851 lei în scădere față de 2020 58.630 lei 308.625 lei 285.804 lei 1
2020 175.726 lei 167.353 lei 15.904 lei — 183.457 lei 167.553 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare