MARVO DEVELOPMENT S.R.L.

MARVO DEVELOPMENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 43146868, Nr. Reg. Com. J23/4618/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 6 octombrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT ROŞU COM. CHIAJNA, INT. CANALULUI, NR.48, LOT 2, MANSARDA, AP.81, cod poștal 077042. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MARVO DEVELOPMENT S.R.L.
CUI
43146868
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/4618/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 octombrie 2020
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT ROŞU COM. CHIAJNA, INT. CANALULUI, NR.48, LOT 2, MANSARDA, AP.81
Cod poștal
077042
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, MARVO DEVELOPMENT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 7.724 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10 mii010 mii20 mii30 mii40 mii50 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 11.129 lei2021 · Cifra de afaceri: 18.696 lei2022 · Cifra de afaceri: 29.504 lei2023 · Cifra de afaceri: 40.753 lei2024 · Cifra de afaceri: 18.278 lei2020 · Profit net: 1.233 lei2021 · Profit net: 602 lei2022 · Profit net: −1.926 lei2023 · Profit net: −3.105 lei2024 · Profit net: −4.643 lei2025 · Profit net: −7.724 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 11.129 lei20202021: 18.696 lei20212022: 29.504 lei20222023: 40.753 lei41 mii20232024: 18.278 lei18 mii2024
Profit net lei
2020: 1.233 lei1 mii20202021: 602 lei20212022: −1.926 lei20222023: −3.105 lei20232024: −4.643 lei20242025: −7.724 lei−8 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MARVO DEVELOPMENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −7.724 lei în scădere față de 2024 16.321 lei în creștere față de 2024 — 957 lei −15.364 lei —
2024 18.278 lei în scădere față de 2023 −4.643 lei în scădere față de 2023 8.958 lei în creștere față de 2023 — 1.318 lei −7.640 lei —
2023 40.753 lei în creștere față de 2022 −3.105 lei în scădere față de 2022 4.500 lei în creștere față de 2022 — 1.503 lei −2.997 lei —
2022 29.504 lei în creștere față de 2021 −1.926 lei în scădere față de 2021 1.080 lei în creștere față de 2021 — 1.189 lei 109 lei —
2021 18.696 lei în creștere față de 2020 602 lei în scădere față de 2020 818 lei în scădere față de 2020 — 2.853 lei 2.035 lei —
2020 11.129 lei 1.233 lei 1.218 lei — 2.651 lei 1.433 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare