MARY-CLAU SRL

MARY-CLAU SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 17927347, Nr. Reg. Com. J2005001629043. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4639 - Comert cu ridicata nespecializat de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 6 septembrie 2005. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, SAT DEALU MORII COM. DEALU MORII,, cod poștal 607140. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MARY-CLAU SRL
CUI
17927347
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2005001629043
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 septembrie 2005
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, SAT DEALU MORII COM. DEALU MORII,
Cod poștal
607140
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4639
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata nespecializat de produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2025, MARY-CLAU SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.269.333 lei, o pierdere netă de 435.870 lei și un număr mediu de 6 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,0 mil.−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 2.969.774 lei2017 · Cifra de afaceri: 2.844.126 lei2018 · Cifra de afaceri: 2.956.118 lei2019 · Cifra de afaceri: 2.575.450 lei2020 · Cifra de afaceri: 2.635.911 lei2021 · Cifra de afaceri: 3.459.489 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.924.490 lei2023 · Cifra de afaceri: 3.397.767 lei2024 · Cifra de afaceri: 3.133.974 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.269.333 lei2016 · Profit net: 67.545 lei2017 · Profit net: 1.444 lei2018 · Profit net: 20.551 lei2019 · Profit net: 5.349 lei2020 · Profit net: 24.900 lei2021 · Profit net: 63.812 lei2022 · Profit net: 66.067 lei2023 · Profit net: 39.548 lei2024 · Profit net: −1.086.090 lei2025 · Profit net: −435.870 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 2.969.774 lei'162017: 2.844.126 lei'172018: 2.956.118 lei'182019: 2.575.450 lei'192020: 2.635.911 lei'202021: 3.459.489 lei3,5 mil.'212022: 2.924.490 lei'222023: 3.397.767 lei'232024: 3.133.974 lei'242025: 2.269.333 lei2,3 mil.'25
Profit net lei
2016: 67.545 lei68 mii'162017: 1.444 lei'172018: 20.551 lei'182019: 5.349 lei'192020: 24.900 lei'202021: 63.812 lei'212022: 66.067 lei'222023: 39.548 lei'232024: −1.086.090 lei−1,1 mil.'242025: −435.870 lei−436 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MARY-CLAU SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.269.333 lei în scădere față de 2024 −435.870 lei în creștere față de 2024 3.979.390 lei în scădere față de 2024 1.678.301 lei 1.378.797 lei −895.824 lei 6 în scădere față de 2024
2024 3.133.974 lei în scădere față de 2023 −1.086.090 lei în scădere față de 2023 3.980.937 lei în creștere față de 2023 1.949.963 lei 1.544.552 lei −459.954 lei 7 în scădere față de 2023
2023 3.397.767 lei în creștere față de 2022 39.548 lei în scădere față de 2022 2.112.067 lei în creștere față de 2022 335.892 lei 2.374.805 lei 626.136 lei 8 în scădere față de 2022
2022 2.924.490 lei în scădere față de 2021 66.067 lei în creștere față de 2021 1.758.639 lei în creștere față de 2021 412.161 lei 1.977.300 lei 658.328 lei 9 în creștere față de 2021
2021 3.459.489 lei în creștere față de 2020 63.812 lei în creștere față de 2020 1.181.737 lei în scădere față de 2020 541.969 lei 1.320.523 lei 708.261 lei 8
2020 2.635.911 lei în creștere față de 2019 24.900 lei în creștere față de 2019 1.458.891 lei în creștere față de 2019 672.051 lei 1.431.289 lei 644.449 lei 8 în creștere față de 2019
2019 2.575.450 lei în scădere față de 2018 5.349 lei în scădere față de 2018 1.401.110 lei în scădere față de 2018 877.551 lei 1.143.108 lei 619.549 lei 6 în scădere față de 2018
2018 2.956.118 lei în creștere față de 2017 20.551 lei în creștere față de 2017 1.952.396 lei în creștere față de 2017 1.008.961 lei 1.557.635 lei 614.200 lei 7 în scădere față de 2017
2017 2.844.126 lei în scădere față de 2016 1.444 lei în scădere față de 2016 1.407.808 lei în scădere față de 2016 508.112 lei 1.484.990 lei 593.649 lei 9 în scădere față de 2016
2016 2.969.774 lei 67.545 lei 1.524.122 lei 589.411 lei 1.526.916 lei 592.205 lei 11

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.