MARY-HAIR-SALOON SRL

MARY-HAIR-SALOON SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 38369081, Nr. Reg. Com. J2017002497039. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9621 - Alte activitati recreative si distractive n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 18 octombrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, MUN. CURTEA DE ARGEŞ, ULŢ. POŞTEI, NR.1, ET.PARTER, cod poștal 115300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MARY-HAIR-SALOON SRL
CUI
38369081
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017002497039
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 octombrie 2017
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, MUN. CURTEA DE ARGEŞ, ULŢ. POŞTEI, NR.1, ET.PARTER
Cod poștal
115300
Cod CAEN
9621
Domeniu de activitate
Alte activitati recreative si distractive n.c.a.

Situații financiare

În 2025, MARY-HAIR-SALOON SRL a raportat o cifră de afaceri de 45.615 lei, un profit net de 12.824 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
010 mii20 mii30 mii40 mii50 mii2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 1.786 lei2018 · Cifra de afaceri: 19.865 lei2019 · Cifra de afaceri: 32.500 lei2020 · Cifra de afaceri: 26.236 lei2021 · Cifra de afaceri: 35.495 lei2022 · Cifra de afaceri: 33.979 lei2023 · Cifra de afaceri: 34.370 lei2024 · Cifra de afaceri: 47.835 lei2025 · Cifra de afaceri: 45.615 lei2017 · Profit net: 866 lei2018 · Profit net: 9.393 lei2019 · Profit net: 1.402 lei2020 · Profit net: 7.731 lei2021 · Profit net: 14.858 lei2022 · Profit net: 18.642 lei2023 · Profit net: 11.708 lei2024 · Profit net: 18.853 lei2025 · Profit net: 12.824 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 1.786 lei'172018: 19.865 lei'182019: 32.500 lei'192020: 26.236 lei'202021: 35.495 lei'212022: 33.979 lei'222023: 34.370 lei'232024: 47.835 lei48 mii'242025: 45.615 lei46 mii'25
Profit net lei
2017: 866 lei'172018: 9.393 lei'182019: 1.402 lei'192020: 7.731 lei'202021: 14.858 lei'212022: 18.642 lei'222023: 11.708 lei'232024: 18.853 lei19 mii'242025: 12.824 lei13 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MARY-HAIR-SALOON SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 45.615 lei în scădere față de 2024 12.824 lei în scădere față de 2024 39.678 lei în creștere față de 2024 4.817 lei 47.885 lei 13.024 lei —
2024 47.835 lei în creștere față de 2023 18.853 lei în creștere față de 2023 771 lei în scădere față de 2023 — 32.673 lei 31.902 lei —
2023 34.370 lei în creștere față de 2022 11.708 lei în scădere față de 2022 17.967 lei în creștere față de 2022 — 31.017 lei 13.050 lei —
2022 33.979 lei în scădere față de 2021 18.642 lei în creștere față de 2021 1.507 lei în creștere față de 2021 — 20.349 lei 18.842 lei —
2021 35.495 lei în creștere față de 2020 14.858 lei în creștere față de 2020 274 lei în creștere față de 2020 — 15.332 lei 15.058 lei —
2020 26.236 lei în scădere față de 2019 7.731 lei în creștere față de 2019 70 lei în scădere față de 2019 — 8.001 lei 7.931 lei —
2019 32.500 lei în creștere față de 2018 1.402 lei în scădere față de 2018 213 lei în scădere față de 2018 — 1.815 lei 1.602 lei —
2018 19.865 lei în creștere față de 2017 9.393 lei în creștere față de 2017 2.689 lei în creștere față de 2017 — 12.282 lei 9.593 lei 1
2017 1.786 lei 866 lei 54 lei 650 lei 470 lei 1.066 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare