MARY NAILS ART & LASHES SRL

Radiată din 4 iulie 2022. Această firmă nu mai este în funcțiune.

MARY NAILS ART & LASHES SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 37383843, Nr. Reg. Com. J40/5148/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9602 - Coafura si alte activitati de infrumusetare. Societatea a fost înființată la data de 12 aprilie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. TRANDAFIRUL ROŞU, NR.56, PARTER, CAM.NR.2 (11.68MP), AP.1, cod poștal 032873. Societatea este radiată din data de 4 iulie 2022. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MARY NAILS ART & LASHES SRL
CUI
37383843
Stare
Radiată din 4 iulie 2022
Nr. Registrul Comerțului
J40/5148/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 aprilie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. TRANDAFIRUL ROŞU, NR.56, PARTER, CAM.NR.2 (11.68MP), AP.1
Cod poștal
032873
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9602
Domeniu de activitate
Coafura si alte activitati de infrumusetare

Situații financiare

În 2021, MARY NAILS ART & LASHES SRL a raportat o pierdere netă de 137 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10 mii010 mii20 mii30 mii201720182019202020212017 · Cifra de afaceri: 4.545 lei2018 · Cifra de afaceri: 14.315 lei2019 · Cifra de afaceri: 25.101 lei2020 · Cifra de afaceri: 16.695 lei2017 · Profit net: −4.278 lei2018 · Profit net: 10.840 lei2019 · Profit net: 14.585 lei2020 · Profit net: −3.434 lei2021 · Profit net: −137 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 4.545 lei20172018: 14.315 lei20182019: 25.101 lei25 mii20192020: 16.695 lei17 mii2020
Profit net lei
2017: −4.278 lei−4 mii20172018: 10.840 lei20182019: 14.585 lei15 mii20192020: −3.434 lei20202021: −137 lei−1372021
Indicatori financiari pe ani pentru MARY NAILS ART & LASHES SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2021 — −137 lei în creștere față de 2020 850 lei în scădere față de 2020 — 8.100 lei 7.250 lei —
2020 16.695 lei în scădere față de 2019 −3.434 lei în scădere față de 2019 3.139 lei în scădere față de 2019 — 10.525 lei 7.386 lei —
2019 25.101 lei în creștere față de 2018 14.585 lei în creștere față de 2018 4.020 lei în creștere față de 2018 — 25.366 lei 21.346 lei —
2018 14.315 lei în creștere față de 2017 10.840 lei în creștere față de 2017 2.869 lei în scădere față de 2017 — 9.564 lei 6.762 lei —
2017 4.545 lei −4.278 lei 11.133 lei — 6.972 lei −4.078 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.