MARY STUDIO MAKEUP S.R.L.

MARY STUDIO MAKEUP S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41811581, Nr. Reg. Com. J40/14396/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9003 - Activitati de creatie artistica. Societatea a fost înființată la data de 24 octombrie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, BLD DECEBAL, NR.12, CAM. 1, BL.S7, SC.1, ET.5, AP.15, cod poștal 030967. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MARY STUDIO MAKEUP S.R.L.
CUI
41811581
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/14396/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 octombrie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, BLD DECEBAL, NR.12, CAM. 1, BL.S7, SC.1, ET.5, AP.15
Cod poștal
030967
Cod CAEN
9003
Domeniu de activitate
Activitati de creatie artistica

Situații financiare

În 2025, MARY STUDIO MAKEUP S.R.L. a raportat o pierdere netă de 864 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 50.140 lei2020 · Cifra de afaceri: 276.410 lei2021 · Cifra de afaceri: 246.390 lei2022 · Cifra de afaceri: 202.250 lei2023 · Cifra de afaceri: 191.880 lei2024 · Cifra de afaceri: 146.048 lei2019 · Profit net: 48.003 lei2020 · Profit net: 266.026 lei2021 · Profit net: 234.390 lei2022 · Profit net: 193.500 lei2023 · Profit net: 147.465 lei2024 · Profit net: 109.806 lei2025 · Profit net: −864 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 50.140 lei20192020: 276.410 lei276 mii20202021: 246.390 lei20212022: 202.250 lei20222023: 191.880 lei20232024: 146.048 lei146 mii2024
Profit net lei
2019: 48.003 lei20192020: 266.026 lei266 mii20202021: 234.390 lei20212022: 193.500 lei20222023: 147.465 lei20232024: 109.806 lei20242025: −864 lei−8642025
Indicatori financiari pe ani pentru MARY STUDIO MAKEUP S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −864 lei în scădere față de 2024 39.807 lei în creștere față de 2024 — 39.183 lei −624 lei —
2024 146.048 lei în scădere față de 2023 109.806 lei în scădere față de 2023 0 lei în scădere față de 2023 — 109.199 lei 110.046 lei 1
2023 191.880 lei în scădere față de 2022 147.465 lei în scădere față de 2022 2.768 lei în creștere față de 2022 — 149.759 lei 147.705 lei 1
2022 202.250 lei în scădere față de 2021 193.500 lei în scădere față de 2021 715 lei în scădere față de 2021 — 193.741 lei 193.740 lei 1
2021 246.390 lei în scădere față de 2020 234.390 lei în scădere față de 2020 1.557 lei în scădere față de 2020 — 236.187 lei 234.630 lei —
2020 276.410 lei în creștere față de 2019 266.026 lei în creștere față de 2019 1.849 lei în creștere față de 2019 — 268.115 lei 266.266 lei —
2019 50.140 lei 48.003 lei 1.554 lei — 49.757 lei 48.203 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare