MASIV CONSTRUCT S.R.L.

MASIV CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Hunedoara, România. Date de identificare: CUI 19140617, Nr. Reg. Com. J20/1518/2006. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 27 octombrie 2006. Sediul social este situat la: JUD. HUNEDOARA, SAT LUNCOIU DE JOS COM. LUNCOIU DE JOS, COM. LUNCOIU DE JOS, NR.188, cod poștal 337310. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MASIV CONSTRUCT S.R.L.
CUI
19140617
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J20/1518/2006
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 octombrie 2006
Județ
Hunedoara
Sediul social
JUD. HUNEDOARA, SAT LUNCOIU DE JOS COM. LUNCOIU DE JOS, COM. LUNCOIU DE JOS, NR.188
Cod poștal
337310
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, MASIV CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 194.905 lei, un profit net de 71.929 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 108.451 lei2017 · Cifra de afaceri: 156.966 lei2018 · Cifra de afaceri: 117.038 lei2019 · Cifra de afaceri: 150.817 lei2020 · Cifra de afaceri: 128.318 lei2021 · Cifra de afaceri: 200.915 lei2022 · Cifra de afaceri: 172.562 lei2023 · Cifra de afaceri: 208.985 lei2024 · Cifra de afaceri: 216.461 lei2025 · Cifra de afaceri: 194.905 lei2016 · Profit net: 11.667 lei2017 · Profit net: 54.410 lei2018 · Profit net: 20.856 lei2019 · Profit net: 30.756 lei2020 · Profit net: 15.435 lei2021 · Profit net: 81.803 lei2022 · Profit net: 98.344 lei2023 · Profit net: 20.043 lei2024 · Profit net: 6.148 lei2025 · Profit net: 71.929 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 108.451 lei'162017: 156.966 lei'172018: 117.038 lei'182019: 150.817 lei'192020: 128.318 lei'202021: 200.915 lei'212022: 172.562 lei'222023: 208.985 lei'232024: 216.461 lei216 mii'242025: 194.905 lei195 mii'25
Profit net lei
2016: 11.667 lei'162017: 54.410 lei'172018: 20.856 lei'182019: 30.756 lei'192020: 15.435 lei'202021: 81.803 lei'212022: 98.344 lei98 mii'222023: 20.043 lei'232024: 6.148 lei'242025: 71.929 lei72 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MASIV CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 194.905 lei în scădere față de 2024 71.929 lei în creștere față de 2024 17.600 lei în scădere față de 2024 0 lei 99.163 lei 81.563 lei 3
2024 216.461 lei în creștere față de 2023 6.148 lei în scădere față de 2023 86.864 lei în creștere față de 2023 0 lei 96.498 lei 9.634 lei 3
2023 208.985 lei în creștere față de 2022 20.043 lei în scădere față de 2022 79.128 lei în scădere față de 2022 0 lei 130.001 lei 50.873 lei 3 în creștere față de 2022
2022 172.562 lei în scădere față de 2021 98.344 lei în creștere față de 2021 83.934 lei în creștere față de 2021 0 lei 185.764 lei 101.830 lei 2 în scădere față de 2021
2021 200.915 lei în creștere față de 2020 81.803 lei în creștere față de 2020 3.177 lei în scădere față de 2020 0 lei 209.923 lei 206.746 lei 3
2020 128.318 lei în scădere față de 2019 15.435 lei în scădere față de 2019 6.212 lei în scădere față de 2019 0 lei 131.155 lei 124.943 lei 3
2019 150.817 lei în creștere față de 2018 30.756 lei în creștere față de 2018 7.467 lei în scădere față de 2018 0 lei 116.975 lei 109.508 lei 3 în scădere față de 2018
2018 117.038 lei în scădere față de 2017 20.856 lei în scădere față de 2017 24.700 lei în creștere față de 2017 11.819 lei 91.633 lei 78.752 lei 4
2017 156.966 lei în creștere față de 2016 54.410 lei în creștere față de 2016 2.557 lei în scădere față de 2016 23.638 lei 36.815 lei 57.896 lei 4
2016 108.451 lei 11.667 lei 49.650 lei 35.457 lei 29.346 lei 15.153 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.