MASS LEADER GROUP S.R.L.

MASS LEADER GROUP S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 41322518, Nr. Reg. Com. J2019002694355. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8121 - Activitati generale de curatenie a cladirilor. Societatea a fost înființată la data de 27 iunie 2019. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. SNAGOV, NR.2/C, CAM. 2, ET.P, AP.3. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MASS LEADER GROUP S.R.L.
CUI
41322518
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019002694355
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 iunie 2019
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. SNAGOV, NR.2/C, CAM. 2, ET.P, AP.3
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8121
Domeniu de activitate
Activitati generale de curatenie a cladirilor

Situații financiare

În 2025, MASS LEADER GROUP S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
05001 mii2 mii2 mii3 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 950 lei2020 · Cifra de afaceri: 2.250 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.000 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.200 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.050 lei2024 · Cifra de afaceri: 650 lei2019 · Profit net: 266 lei2020 · Profit net: 1.549 lei2021 · Profit net: 1.589 lei2022 · Profit net: 1.584 lei2023 · Profit net: 907 lei2024 · Profit net: 218 lei2025 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 950 lei20192020: 2.250 lei2 mii20202021: 2.000 lei20212022: 2.200 lei20222023: 1.050 lei20232024: 650 lei6502024
Profit net lei
2019: 266 lei20192020: 1.549 lei20202021: 1.589 lei2 mii20212022: 1.584 lei20222023: 907 lei20232024: 218 lei20242025: 0 lei02025
Indicatori financiari pe ani pentru MASS LEADER GROUP S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 0 lei în scădere față de 2024 0 lei — 6.314 lei 6.314 lei —
2024 650 lei în scădere față de 2023 218 lei în scădere față de 2023 0 lei în scădere față de 2023 — 6.313 lei 6.313 lei 1
2023 1.050 lei în scădere față de 2022 907 lei în scădere față de 2022 143 lei în creștere față de 2022 — 6.238 lei 6.095 lei —
2022 2.200 lei în creștere față de 2021 1.584 lei în scădere față de 2021 56 lei în scădere față de 2021 — 5.244 lei 5.188 lei 1
2021 2.000 lei în scădere față de 2020 1.589 lei în creștere față de 2020 367 lei în creștere față de 2020 — 3.971 lei 3.604 lei 1
2020 2.250 lei în creștere față de 2019 1.549 lei în creștere față de 2019 68 lei în creștere față de 2019 — 2.083 lei 2.015 lei 1
2019 950 lei 266 lei 29 lei 251 lei 244 lei 466 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare