MASTER FORGE CONSTRUCT S.R.L.

Inactivă fiscal din 17 august 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

MASTER FORGE CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dâmboviţa, România. Date de identificare: CUI 40707931, Nr. Reg. Com. J15/575/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 27 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. DÂMBOVIŢA, SAT BRĂTEŞTII DE JOS COM. VĂCĂREŞTI, STR. PRINCIPALĂ, NR.5. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 17 august 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MASTER FORGE CONSTRUCT S.R.L.
CUI
40707931
Stare
Inactivă fiscal din 17 august 2026
Nr. Registrul Comerțului
J15/575/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 februarie 2019
Județ
Dâmbovița
Sediul social
JUD. DÂMBOVIŢA, SAT BRĂTEŞTII DE JOS COM. VĂCĂREŞTI, STR. PRINCIPALĂ, NR.5
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2024, MASTER FORGE CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 883.181 lei, un profit net de 146.856 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii1,0 mil.201920202022202320242019 · Cifra de afaceri: 7.396 lei2020 · Cifra de afaceri: 19.522 lei2022 · Cifra de afaceri: 23.977 lei2023 · Cifra de afaceri: 35.999 lei2024 · Cifra de afaceri: 883.181 lei2019 · Profit net: −44.703 lei2020 · Profit net: −10.726 lei2022 · Profit net: −16.778 lei2023 · Profit net: −22.481 lei2024 · Profit net: 146.856 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 7.396 lei20192020: 19.522 lei20202022: 23.977 lei20222023: 35.999 lei20232024: 883.181 lei883 mii2024
Profit net lei
2019: −44.703 lei−45 mii20192020: −10.726 lei20202022: −16.778 lei20222023: −22.481 lei20232024: 146.856 lei147 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru MASTER FORGE CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 883.181 lei în creștere față de 2023 146.856 lei în creștere față de 2023 152.956 lei în creștere față de 2023 8.617 lei 196.387 lei 52.048 lei 4 în creștere față de 2023
2023 35.999 lei în creștere față de 2022 −22.481 lei în scădere față de 2022 114.282 lei în creștere față de 2022 2.994 lei 16.411 lei −94.877 lei 1
2022 23.977 lei în creștere față de 2020 −16.778 lei în scădere față de 2020 79.326 lei în creștere față de 2020 — 6.930 lei −72.396 lei —
2020 19.522 lei în creștere față de 2019 −10.726 lei în creștere față de 2019 58.250 lei în creștere față de 2019 — 3.021 lei −55.229 lei 0 în scădere față de 2019
2019 7.396 lei −44.703 lei 46.686 lei 31 lei 2.152 lei −44.503 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare