MĂSUŢE DE CAFEA S.R.L.

Activitate suspendată din 11 martie 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

MĂSUŢE DE CAFEA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Arad, România. Date de identificare: CUI 41279701, Nr. Reg. Com. J2019001141025. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 3100 - Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice. Societatea a fost înființată la data de 18 iunie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. ASCANIU CRIŞAN, NR.3, cod poștal 310234. Societatea are activitatea suspendată din data de 11 martie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MĂSUŢE DE CAFEA S.R.L.
CUI
41279701
Stare
Activitate suspendată din 11 martie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J2019001141025
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 iunie 2019
Județ
Arad
Sediul social
JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. ASCANIU CRIŞAN, NR.3
Cod poștal
310234
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
3100
Domeniu de activitate
Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice

Situații financiare

În 2025, MĂSUŢE DE CAFEA S.R.L. a raportat o pierdere netă de 560 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 214.767 lei2021 · Cifra de afaceri: 175.880 lei2022 · Cifra de afaceri: 441.442 lei2023 · Cifra de afaceri: 368.835 lei2024 · Cifra de afaceri: 74.623 lei2019 · Profit net: −36.707 lei2020 · Profit net: 4.485 lei2021 · Profit net: −35.065 lei2022 · Profit net: 170.493 lei2023 · Profit net: 64.574 lei2024 · Profit net: 20.919 lei2025 · Profit net: −560 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 214.767 lei20202021: 175.880 lei20212022: 441.442 lei441 mii20222023: 368.835 lei20232024: 74.623 lei75 mii2024
Profit net lei
2019: −36.707 lei−37 mii20192020: 4.485 lei20202021: −35.065 lei20212022: 170.493 lei170 mii20222023: 64.574 lei20232024: 20.919 lei20242025: −560 lei−5602025
Indicatori financiari pe ani pentru MĂSUŢE DE CAFEA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −560 lei în scădere față de 2024 61.911 lei în creștere față de 2024 83.239 lei 32.552 lei 29.917 lei —
2024 74.623 lei în scădere față de 2023 20.919 lei în scădere față de 2023 59.379 lei în scădere față de 2023 83.239 lei 61.580 lei 61.477 lei 1 în scădere față de 2023
2023 368.835 lei în scădere față de 2022 64.574 lei în scădere față de 2022 81.971 lei în scădere față de 2022 90.897 lei 79.812 lei 64.775 lei 2
2022 441.442 lei în creștere față de 2021 170.493 lei în creștere față de 2021 85.932 lei în scădere față de 2021 109.276 lei 212.564 lei 196.809 lei 2 în scădere față de 2021
2021 175.880 lei în scădere față de 2020 −35.065 lei în scădere față de 2020 228.154 lei în creștere față de 2020 63.223 lei 144.510 lei −67.087 lei 3 în creștere față de 2020
2020 214.767 lei 4.485 lei în creștere față de 2019 100.658 lei în scădere față de 2019 67.693 lei 55.177 lei −32.022 lei 2 în creștere față de 2019
2019 — −36.707 lei 107.396 lei 18.235 lei 179.171 lei −36.507 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare