MĂTASEA CISNĂDIE S.R.L.

MĂTASEA CISNĂDIE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Hunedoara, România. Date de identificare: CUI 39917573, Nr. Reg. Com. J32/1312/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4641 - Comert cu ridicata al produselor textile. Societatea a fost înființată la data de 26 septembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. HUNEDOARA, SAT MINTIA COM. VEŢEL, STR. CĂMINULUI, NR.118D. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MĂTASEA CISNĂDIE S.R.L.
CUI
39917573
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J32/1312/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 septembrie 2018
Județ
Hunedoara
Sediul social
JUD. HUNEDOARA, SAT MINTIA COM. VEŢEL, STR. CĂMINULUI, NR.118D
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4641
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al produselor textile

Situații financiare

În 2025, MĂTASEA CISNĂDIE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 284.078 lei, o pierdere netă de 62.543 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.1,3 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 122.764 lei2020 · Cifra de afaceri: 896.217 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.077.194 lei2022 · Cifra de afaceri: 813.241 lei2023 · Cifra de afaceri: 897.652 lei2024 · Cifra de afaceri: 714.765 lei2025 · Cifra de afaceri: 284.078 lei2019 · Profit net: 18.044 lei2020 · Profit net: 6.553 lei2021 · Profit net: −102.239 lei2022 · Profit net: −126.029 lei2023 · Profit net: −73.063 lei2024 · Profit net: −23.146 lei2025 · Profit net: −62.543 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 122.764 lei20192020: 896.217 lei20202021: 1.077.194 lei1,1 mil.20212022: 813.241 lei20222023: 897.652 lei20232024: 714.765 lei20242025: 284.078 lei284 mii2025
Profit net lei
2019: 18.044 lei18 mii20192020: 6.553 lei20202021: −102.239 lei20212022: −126.029 lei−126 mii20222023: −73.063 lei20232024: −23.146 lei20242025: −62.543 lei−63 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MĂTASEA CISNĂDIE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 284.078 lei în scădere față de 2024 −62.543 lei în scădere față de 2024 385.343 lei în scădere față de 2024 — 23.920 lei −361.423 lei 0 în scădere față de 2024
2024 714.765 lei în scădere față de 2023 −23.146 lei în creștere față de 2023 597.494 lei în scădere față de 2023 11.687 lei 286.927 lei −298.880 lei 2 în scădere față de 2023
2023 897.652 lei în creștere față de 2022 −73.063 lei în creștere față de 2022 752.869 lei în scădere față de 2022 15.484 lei 460.628 lei −275.734 lei 4
2022 813.241 lei în scădere față de 2021 −126.029 lei în scădere față de 2021 808.759 lei în creștere față de 2021 85.729 lei 520.359 lei −202.671 lei 4 în scădere față de 2021
2021 1.077.194 lei în creștere față de 2020 −102.239 lei în scădere față de 2020 805.042 lei în creștere față de 2020 102.264 lei 626.136 lei −76.642 lei 5 în creștere față de 2020
2020 896.217 lei în creștere față de 2019 6.553 lei în scădere față de 2019 666.266 lei în creștere față de 2019 41.816 lei 650.047 lei 25.597 lei 4 în creștere față de 2019
2019 122.764 lei 18.044 lei 90.326 lei 21.000 lei 87.094 lei 18.264 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare