MATBAR CONSTRUCT S.R.L.

MATBAR CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 39961790, Nr. Reg. Com. J2018002020290. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 5 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, ORŞ. VĂLENII DE MUNTE, STR. PETRU RAREŞ, NR.1B, cod poștal 106400. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MATBAR CONSTRUCT S.R.L.
CUI
39961790
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018002020290
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 octombrie 2018
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, ORŞ. VĂLENII DE MUNTE, STR. PETRU RAREŞ, NR.1B
Cod poștal
106400
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, MATBAR CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 684.903 lei, un profit net de 92.940 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 3.450 lei2019 · Cifra de afaceri: 133.280 lei2020 · Cifra de afaceri: 107.254 lei2021 · Cifra de afaceri: 144.089 lei2022 · Cifra de afaceri: 189.685 lei2023 · Cifra de afaceri: 395.165 lei2024 · Cifra de afaceri: 550.535 lei2025 · Cifra de afaceri: 684.903 lei2018 · Profit net: 3.301 lei2019 · Profit net: 50.796 lei2020 · Profit net: 14.079 lei2021 · Profit net: 2.235 lei2022 · Profit net: −35.735 lei2023 · Profit net: 70.634 lei2024 · Profit net: 174.340 lei2025 · Profit net: 92.940 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 3.450 lei'182019: 133.280 lei'192020: 107.254 lei'202021: 144.089 lei'212022: 189.685 lei'222023: 395.165 lei'232024: 550.535 lei'242025: 684.903 lei685 mii'25
Profit net lei
2018: 3.301 lei'182019: 50.796 lei'192020: 14.079 lei'202021: 2.235 lei'212022: −35.735 lei−36 mii'222023: 70.634 lei'232024: 174.340 lei174 mii'242025: 92.940 lei93 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MATBAR CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 684.903 lei în creștere față de 2024 92.940 lei în scădere față de 2024 200.003 lei în creștere față de 2024 147.379 lei 378.601 lei 325.977 lei 1
2024 550.535 lei în creștere față de 2023 174.340 lei în creștere față de 2023 67.816 lei în scădere față de 2023 122.506 lei 225.161 lei 279.851 lei 1
2023 395.165 lei în creștere față de 2022 70.634 lei în creștere față de 2022 105.832 lei în scădere față de 2022 48.579 lei 162.764 lei 105.511 lei 1
2022 189.685 lei în creștere față de 2021 −35.735 lei în scădere față de 2021 119.009 lei în creștere față de 2021 53.707 lei 100.179 lei 34.877 lei 1
2021 144.089 lei în creștere față de 2020 2.235 lei în scădere față de 2020 83.918 lei în creștere față de 2020 61.802 lei 92.728 lei 70.612 lei 1
2020 107.254 lei în scădere față de 2019 14.079 lei în scădere față de 2019 50.414 lei în creștere față de 2019 66.563 lei 52.227 lei 68.376 lei 1
2019 133.280 lei în creștere față de 2018 50.796 lei în creștere față de 2018 26.371 lei în creștere față de 2018 20.987 lei 59.681 lei 54.297 lei —
2018 3.450 lei 3.301 lei 104 lei — 3.605 lei 3.501 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare