MATEI FAVORIT S.R.L.

Inactivă fiscal din 17 septembrie 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

MATEI FAVORIT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dâmboviţa, România. Date de identificare: CUI 40140089, Nr. Reg. Com. J15/1414/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 12 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. DÂMBOVIŢA, SAT CRĂCIUNEŞTI COM. COBIA, NR.85, cod poștal 137101. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 17 septembrie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MATEI FAVORIT S.R.L.
CUI
40140089
Stare
Inactivă fiscal din 17 septembrie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J15/1414/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 noiembrie 2018
Județ
Dâmbovița
Sediul social
JUD. DÂMBOVIŢA, SAT CRĂCIUNEŞTI COM. COBIA, NR.85
Cod poștal
137101
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2024, MATEI FAVORIT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 200 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii125 mii20182019202020212022202320242018 · Cifra de afaceri: 12.150 lei2019 · Cifra de afaceri: 83.902 lei2020 · Cifra de afaceri: 48.141 lei2021 · Cifra de afaceri: 107.766 lei2022 · Cifra de afaceri: 60.715 lei2018 · Profit net: 5.717 lei2019 · Profit net: 22.687 lei2020 · Profit net: 7.646 lei2021 · Profit net: 54.312 lei2022 · Profit net: 16.484 lei2023 · Profit net: −2.890 lei2024 · Profit net: −200 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 12.150 lei20182019: 83.902 lei20192020: 48.141 lei20202021: 107.766 lei108 mii20212022: 60.715 lei61 mii2022
Profit net lei
2018: 5.717 lei20182019: 22.687 lei20192020: 7.646 lei20202021: 54.312 lei54 mii20212022: 16.484 lei20222023: −2.890 lei−3 mii20232024: −200 lei−2002024
Indicatori financiari pe ani pentru MATEI FAVORIT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −200 lei în creștere față de 2023 43.196 lei în scădere față de 2023 — 90.152 lei 46.956 lei —
2023 — −2.890 lei în scădere față de 2022 53.471 lei în creștere față de 2022 — 100.627 lei 47.156 lei 1 în scădere față de 2022
2022 60.715 lei în scădere față de 2021 16.484 lei în scădere față de 2021 50.831 lei în creștere față de 2021 0 lei 145.877 lei 95.046 lei 2
2021 107.766 lei în creștere față de 2020 54.312 lei în creștere față de 2020 26.697 lei în creștere față de 2020 73 lei 117.186 lei 90.562 lei 2
2020 48.141 lei în scădere față de 2019 7.646 lei în scădere față de 2019 9.214 lei în scădere față de 2019 514 lei 44.950 lei 36.250 lei 2
2019 83.902 lei în creștere față de 2018 22.687 lei în creștere față de 2018 17.193 lei în creștere față de 2018 844 lei 44.953 lei 28.604 lei 2 în creștere față de 2018
2018 12.150 lei 5.717 lei 6.585 lei 1.285 lei 11.217 lei 5.917 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare