MATEO & MARIAN TAXI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 40065270, Nr. Reg. Com. J2018002984132. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4933 - Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor). Societatea a fost înființată la data de 29 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, MUN. MEDGIDIA, STR. POLIGONUL VIILOR, NR.43 BIS, cod poștal 905600. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- MATEO & MARIAN TAXI S.R.L.
- CUI
- 40065270
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2018002984132
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 29 octombrie 2018
- Județ
- Constanța
- Sediul social
- JUD. CONSTANŢA, MUN. MEDGIDIA, STR. POLIGONUL VIILOR, NR.43 BIS
- Cod poștal
- 905600
- Cod CAEN
- 4933
- Domeniu de activitate
- Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor)
Situații financiare
În 2025, MATEO & MARIAN TAXI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 22.595 lei, un profit net de 5.857 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22.595 lei în creștere față de 2024 | 5.857 lei în creștere față de 2024 | 13.160 lei în creștere față de 2024 | 6.958 lei | 7.477 lei | 1.275 lei | — |
| 2024 | 12.872 lei în creștere față de 2023 | −3.826 lei în scădere față de 2023 | 12.973 lei în scădere față de 2023 | 6.958 lei | 1.433 lei | −4.582 lei | — |
| 2023 | 2.128 lei | 1.158 lei în creștere față de 2022 | 13.194 lei în creștere față de 2022 | 8.930 lei | 3.508 lei | −756 lei | — |
| 2022 | — | 0 lei | 2.323 lei | 361 lei | 48 lei | −1.914 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei în scădere față de 2020 | 2.323 lei | 361 lei | 48 lei | −1.914 lei | — |
| 2020 | 144 lei în scădere față de 2019 | 39 lei în creștere față de 2019 | 2.323 lei în creștere față de 2019 | 361 lei | 48 lei | −1.914 lei | — |
| 2019 | 308 lei | −2.153 lei | 2.319 lei | 361 lei | 5 lei | −1.953 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
