MATESAN IMAR CONS S.R.L.

MATESAN IMAR CONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Maramureş, România. Date de identificare: CUI 42405441, Nr. Reg. Com. J24/384/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 13 martie 2020. Sediul social este situat la: JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. MATEI BASARAB, NR.7, AP.1, cod poștal 430182. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MATESAN IMAR CONS S.R.L.
CUI
42405441
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J24/384/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 martie 2020
Județ
Maramureș
Sediul social
JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. MATEI BASARAB, NR.7, AP.1
Cod poștal
430182
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, MATESAN IMAR CONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 48.565 lei, un profit net de 8.462 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
020 mii40 mii60 mii80 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 52.600 lei2021 · Cifra de afaceri: 52.400 lei2022 · Cifra de afaceri: 64.500 lei2023 · Cifra de afaceri: 62.951 lei2024 · Cifra de afaceri: 70.820 lei2025 · Cifra de afaceri: 48.565 lei2020 · Profit net: 7.040 lei2021 · Profit net: 7.313 lei2022 · Profit net: 14.941 lei2023 · Profit net: 1.026 lei2024 · Profit net: 4.451 lei2025 · Profit net: 8.462 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 52.600 lei20202021: 52.400 lei20212022: 64.500 lei20222023: 62.951 lei20232024: 70.820 lei71 mii20242025: 48.565 lei49 mii2025
Profit net lei
2020: 7.040 lei20202021: 7.313 lei20212022: 14.941 lei15 mii20222023: 1.026 lei20232024: 4.451 lei20242025: 8.462 lei8 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MATESAN IMAR CONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 48.565 lei în scădere față de 2024 8.462 lei în creștere față de 2024 63.582 lei în creștere față de 2024 — 77.761 lei 14.179 lei 1
2024 70.820 lei în creștere față de 2023 4.451 lei în creștere față de 2023 4.999 lei în creștere față de 2023 — 10.716 lei 5.717 lei 1
2023 62.951 lei în scădere față de 2022 1.026 lei în scădere față de 2022 4.985 lei în creștere față de 2022 — 6.251 lei 1.266 lei 1
2022 64.500 lei în creștere față de 2021 14.941 lei în creștere față de 2021 4.139 lei în creștere față de 2021 — 19.320 lei 15.181 lei 1
2021 52.400 lei în scădere față de 2020 7.313 lei în creștere față de 2020 3.674 lei în scădere față de 2020 — 18.227 lei 14.553 lei 1 în scădere față de 2020
2020 52.600 lei 7.040 lei 6.834 lei — 14.074 lei 7.240 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare