MATICS DRIVE GROUP S.R.L.

MATICS DRIVE GROUP S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 42800068, Nr. Reg. Com. J12/2096/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4939 - Alte transporturi terestre de calatori n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 20 iulie 2020. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, DRM. SF. IOAN, NR.128J. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MATICS DRIVE GROUP S.R.L.
CUI
42800068
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/2096/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 iulie 2020
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, DRM. SF. IOAN, NR.128J
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4939
Domeniu de activitate
Alte transporturi terestre de calatori n.c.a.

Situații financiare

În 2025, MATICS DRIVE GROUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 293.079 lei, o pierdere netă de 63.548 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 52.125 lei2022 · Cifra de afaceri: 283.880 lei2023 · Cifra de afaceri: 373.393 lei2024 · Cifra de afaceri: 222.244 lei2025 · Cifra de afaceri: 293.079 lei2021 · Profit net: 20.037 lei2022 · Profit net: 86.095 lei2023 · Profit net: 48.035 lei2024 · Profit net: −67.356 lei2025 · Profit net: −63.548 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 52.125 lei20212022: 283.880 lei20222023: 373.393 lei373 mii20232024: 222.244 lei20242025: 293.079 lei293 mii2025
Profit net lei
2021: 20.037 lei20212022: 86.095 lei86 mii20222023: 48.035 lei20232024: −67.356 lei−67 mii20242025: −63.548 lei−64 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MATICS DRIVE GROUP S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 293.079 lei în creștere față de 2024 −63.548 lei în creștere față de 2024 99.513 lei în scădere față de 2024 34.194 lei 54.457 lei −18.080 lei 2
2024 222.244 lei în scădere față de 2023 −67.356 lei în scădere față de 2023 101.402 lei în scădere față de 2023 97.438 lei 71.066 lei 45.468 lei 2 în scădere față de 2023
2023 373.393 lei în creștere față de 2022 48.035 lei în scădere față de 2022 101.872 lei în scădere față de 2022 151.141 lei 97.666 lei 112.824 lei 3 în creștere față de 2022
2022 283.880 lei în creștere față de 2021 86.095 lei în creștere față de 2021 217.480 lei în creștere față de 2021 211.544 lei 111.579 lei 106.332 lei 1
2021 52.125 lei 20.037 lei 909 lei — 21.146 lei 20.237 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare