MAU MOTANS SRL

Radiată din 18 iulie 2023. Această firmă nu mai este în funcțiune.

MAU MOTANS SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 38063910, Nr. Reg. Com. J30/941/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4776 - Comert cu amanuntul al florilor, plantelor si semintelor; comert cu amanuntul al animalelor de companie si a hranei pentru acestea, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 3 august 2017. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, SAT VIILE SATU MARE COM. VIILE SATU MARE, STR. SĂRĂTURII, NR.15, cod poștal 447360. Societatea este radiată din data de 18 iulie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MAU MOTANS SRL
CUI
38063910
Stare
Radiată din 18 iulie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J30/941/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 august 2017
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, SAT VIILE SATU MARE COM. VIILE SATU MARE, STR. SĂRĂTURII, NR.15
Cod poștal
447360
Cod CAEN
4776
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al florilor, plantelor si semintelor; comert cu amanuntul al animalelor de companie si a hranei pentru acestea, in magazine specializate

Situații financiare

În 2020, MAU MOTANS SRL a raportat o cifră de afaceri de 56.333 lei, un profit net de 8.433 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii−25 mii025 mii50 mii75 mii20172018201920202017 · Cifra de afaceri: 1.158 lei2018 · Cifra de afaceri: 28.012 lei2019 · Cifra de afaceri: 63.824 lei2020 · Cifra de afaceri: 56.333 lei2017 · Profit net: −13.056 lei2018 · Profit net: −46.709 lei2019 · Profit net: −14.432 lei2020 · Profit net: 8.433 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 1.158 lei20172018: 28.012 lei20182019: 63.824 lei64 mii20192020: 56.333 lei56 mii2020
Profit net lei
2017: −13.056 lei20172018: −46.709 lei−47 mii20182019: −14.432 lei20192020: 8.433 lei8 mii2020
Indicatori financiari pe ani pentru MAU MOTANS SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2020 56.333 lei în scădere față de 2019 8.433 lei în creștere față de 2019 73.423 lei în scădere față de 2019 — 9.259 lei −64.164 lei 1
2019 63.824 lei în creștere față de 2018 −14.432 lei în creștere față de 2018 75.956 lei în creștere față de 2018 — 3.358 lei −72.598 lei 1
2018 28.012 lei în creștere față de 2017 −46.709 lei în scădere față de 2017 61.568 lei în creștere față de 2017 — 2.003 lei −59.565 lei 1
2017 1.158 lei −13.056 lei 18.241 lei 4.329 lei 1.056 lei −12.856 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare