MAUR DDD SOLUTIONS S.R.L.

Radiată din 5 iunie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

MAUR DDD SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38009902, Nr. Reg. Com. J40/13236/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8129 - Alte activitati de curatenie. Societatea a fost înființată la data de 20 iulie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, B-DUL TIMIŞOARA, NR.27, BL.E, SC.A, ET.PARTER, AP.2, cod poștal 061307. Societatea este radiată din data de 5 iunie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MAUR DDD SOLUTIONS S.R.L.
CUI
38009902
Stare
Radiată din 5 iunie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J40/13236/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 iulie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, B-DUL TIMIŞOARA, NR.27, BL.E, SC.A, ET.PARTER, AP.2
Cod poștal
061307
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8129
Domeniu de activitate
Alte activitati de curatenie

Situații financiare

În 2025, MAUR DDD SOLUTIONS S.R.L. a raportat o pierdere netă de 18.536 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii201720182019202020222023202420252017 · Cifra de afaceri: 60.765 lei2018 · Cifra de afaceri: 253.891 lei2019 · Cifra de afaceri: 34.260 lei2020 · Cifra de afaceri: 268.232 lei2017 · Profit net: 35.481 lei2018 · Profit net: 167.796 lei2019 · Profit net: −106.412 lei2020 · Profit net: 28.973 lei2022 · Profit net: −113.898 lei2023 · Profit net: −36.445 lei2024 · Profit net: −96.922 lei2025 · Profit net: −18.536 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 60.765 lei20172018: 253.891 lei20182019: 34.260 lei20192020: 268.232 lei268 mii2020
Profit net lei
2017: 35.481 lei'172018: 167.796 lei168 mii'182019: −106.412 lei'192020: 28.973 lei'202022: −113.898 lei−114 mii'222023: −36.445 lei'232024: −96.922 lei'242025: −18.536 lei−19 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MAUR DDD SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −18.536 lei în creștere față de 2024 318.258 lei în scădere față de 2024 1 lei 15.260 lei −302.997 lei 1 în scădere față de 2024
2024 — −96.922 lei în scădere față de 2023 337.615 lei în creștere față de 2023 147 lei 39.121 lei −298.347 lei 2 în creștere față de 2023
2023 — −36.445 lei în creștere față de 2022 240.853 lei în creștere față de 2022 307 lei 39.121 lei −201.425 lei 1 în scădere față de 2022
2022 — −113.898 lei în scădere față de 2020 224.345 lei în creștere față de 2020 467 lei 58.898 lei −164.980 lei 2 în scădere față de 2020
2020 268.232 lei în creștere față de 2019 28.973 lei în creștere față de 2019 156.649 lei în creștere față de 2019 586 lei 178.864 lei 22.801 lei 3
2019 34.260 lei în scădere față de 2018 −106.412 lei în scădere față de 2018 94.561 lei în creștere față de 2018 2.586 lei 85.803 lei −6.172 lei 3 în creștere față de 2018
2018 253.891 lei în creștere față de 2017 167.796 lei în creștere față de 2017 29.721 lei în creștere față de 2017 3.557 lei 229.641 lei 203.477 lei 1
2017 60.765 lei 35.481 lei 1.281 lei 3.642 lei 33.320 lei 35.681 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare