MAVA APARTAMENTE ADMIN S.R.L.

MAVA APARTAMENTE ADMIN S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 41541089, Nr. Reg. Com. J2019002985134. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6820 - Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii. Societatea a fost înființată la data de 21 august 2019. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. PERLEI, NR.2, CAM.OFICIU PERSONAL. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MAVA APARTAMENTE ADMIN S.R.L.
CUI
41541089
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019002985134
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 august 2019
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. PERLEI, NR.2, CAM.OFICIU PERSONAL
Cod CAEN
6820
Domeniu de activitate
Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii

Situații financiare

În 2025, MAVA APARTAMENTE ADMIN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9.779.487 lei, un profit net de 1.986.125 lei și un număr mediu de 41 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
02,5 mil.5,0 mil.7,5 mil.10,0 mil.12,5 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 986.185 lei2020 · Cifra de afaceri: 4.108.001 lei2021 · Cifra de afaceri: 6.411.698 lei2022 · Cifra de afaceri: 10.378.774 lei2023 · Cifra de afaceri: 10.812.608 lei2024 · Cifra de afaceri: 10.663.686 lei2025 · Cifra de afaceri: 9.779.487 lei2019 · Profit net: 372.865 lei2020 · Profit net: 1.534.763 lei2021 · Profit net: 1.846.607 lei2022 · Profit net: 2.765.935 lei2023 · Profit net: 2.934.680 lei2024 · Profit net: 3.196.572 lei2025 · Profit net: 1.986.125 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 986.185 lei20192020: 4.108.001 lei20202021: 6.411.698 lei20212022: 10.378.774 lei20222023: 10.812.608 lei10,8 mil.20232024: 10.663.686 lei20242025: 9.779.487 lei9,8 mil.2025
Profit net lei
2019: 372.865 lei20192020: 1.534.763 lei20202021: 1.846.607 lei20212022: 2.765.935 lei20222023: 2.934.680 lei20232024: 3.196.572 lei3,2 mil.20242025: 1.986.125 lei2,0 mil.2025
Indicatori financiari pe ani pentru MAVA APARTAMENTE ADMIN S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 9.779.487 lei în scădere față de 2024 1.986.125 lei în scădere față de 2024 5.196.141 lei în creștere față de 2024 2.292.657 lei 7.188.971 lei 4.285.487 lei 41
2024 10.663.686 lei în scădere față de 2023 3.196.572 lei în creștere față de 2023 4.802.176 lei în creștere față de 2023 2.118.312 lei 6.685.227 lei 4.001.363 lei 41 în scădere față de 2023
2023 10.812.608 lei în creștere față de 2022 2.934.680 lei în creștere față de 2022 4.684.867 lei în creștere față de 2022 2.130.915 lei 5.798.746 lei 3.244.794 lei 44 în creștere față de 2022
2022 10.378.774 lei în creștere față de 2021 2.765.935 lei în creștere față de 2021 3.665.079 lei în creștere față de 2021 1.827.204 lei 4.605.611 lei 2.767.735 lei 40 în creștere față de 2021
2021 6.411.698 lei în creștere față de 2020 1.846.607 lei în creștere față de 2020 661.954 lei în creștere față de 2020 2.145.698 lei 958.619 lei 2.395.211 lei 33 în scădere față de 2020
2020 4.108.001 lei în creștere față de 2019 1.534.763 lei în creștere față de 2019 502.542 lei în creștere față de 2019 476.635 lei 1.546.020 lei 1.537.025 lei 35 în creștere față de 2019
2019 986.185 lei 372.865 lei 113.401 lei 229 lei 487.537 lei 374.365 lei 29

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare