MAVALE TRANS S.R.L.

MAVALE TRANS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42789717, Nr. Reg. Com. J2020008183402. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 17 iulie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR UIOARA, NR.2, CAMERA 1, BL.58, SC.2, ET.9, AP.126, cod poștal 041014. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MAVALE TRANS S.R.L.
CUI
42789717
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020008183402
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 iulie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR UIOARA, NR.2, CAMERA 1, BL.58, SC.2, ET.9, AP.126
Cod poștal
041014
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2025, MAVALE TRANS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 32.422 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 22.039 lei2021 · Cifra de afaceri: 72.067 lei2022 · Cifra de afaceri: 82.892 lei2023 · Cifra de afaceri: 105.658 lei2024 · Cifra de afaceri: 61.208 lei2025 · Cifra de afaceri: 0 lei2020 · Profit net: 476 lei2021 · Profit net: 21.340 lei2022 · Profit net: 37.859 lei2023 · Profit net: 51.926 lei2024 · Profit net: 21.898 lei2025 · Profit net: −32.422 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 22.039 lei20202021: 72.067 lei20212022: 82.892 lei20222023: 105.658 lei106 mii20232024: 61.208 lei20242025: 0 lei02025
Profit net lei
2020: 476 lei20202021: 21.340 lei20212022: 37.859 lei20222023: 51.926 lei52 mii20232024: 21.898 lei20242025: −32.422 lei−32 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MAVALE TRANS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 0 lei în scădere față de 2024 −32.422 lei în scădere față de 2024 27.773 lei în creștere față de 2024 0 lei 129.049 lei 101.276 lei 2 în creștere față de 2024
2024 61.208 lei în scădere față de 2023 21.898 lei în scădere față de 2023 15.896 lei în creștere față de 2023 0 lei 149.594 lei 133.698 lei 0
2023 105.658 lei în creștere față de 2022 51.926 lei în creștere față de 2022 10.601 lei în creștere față de 2022 0 lei 122.401 lei 111.800 lei 0 în scădere față de 2022
2022 82.892 lei în creștere față de 2021 37.859 lei în creștere față de 2021 1.266 lei în scădere față de 2021 0 lei 61.140 lei 59.874 lei 1
2021 72.067 lei în creștere față de 2020 21.340 lei în creștere față de 2020 3.159 lei în scădere față de 2020 0 lei 25.175 lei 22.016 lei 1
2020 22.039 lei 476 lei 7.779 lei 0 lei 8.455 lei 676 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare