MAVEN VEREMANN SOURCE S.R.L.

Radiată din 21 martie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

MAVEN VEREMANN SOURCE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Botoşani, România. Date de identificare: CUI 41543721, Nr. Reg. Com. J07/583/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4520 - Intretinerea si repararea autovehiculelor. Societatea a fost înființată la data de 21 august 2019. Sediul social este situat la: JUD. BOTOŞANI, MUN. BOTOŞANI, STR. IZVOARELOR, NR.2, ET.1, AP.5, cod poștal 710271. Societatea este radiată din data de 21 martie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MAVEN VEREMANN SOURCE S.R.L.
CUI
41543721
Stare
Radiată din 21 martie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J07/583/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 august 2019
Județ
Botoșani
Sediul social
JUD. BOTOŞANI, MUN. BOTOŞANI, STR. IZVOARELOR, NR.2, ET.1, AP.5
Cod poștal
710271
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4520
Domeniu de activitate
Intretinerea si repararea autovehiculelor

Situații financiare

În 2024, MAVEN VEREMANN SOURCE S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−40 mii−20 mii020 mii40 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 3.445 lei2020 · Cifra de afaceri: 20.106 lei2021 · Cifra de afaceri: 10.275 lei2022 · Cifra de afaceri: 25.941 lei2019 · Profit net: 821 lei2020 · Profit net: 6.210 lei2021 · Profit net: −25.222 lei2022 · Profit net: −9.365 lei2023 · Profit net: −1.412 lei2024 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 3.445 lei20192020: 20.106 lei20202021: 10.275 lei20212022: 25.941 lei26 mii2022
Profit net lei
2019: 821 lei20192020: 6.210 lei6 mii20202021: −25.222 lei−25 mii20212022: −9.365 lei20222023: −1.412 lei20232024: 0 lei02024
Indicatori financiari pe ani pentru MAVEN VEREMANN SOURCE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — 0 lei în creștere față de 2023 0 lei în scădere față de 2023 — — 0 lei —
2023 — −1.412 lei în creștere față de 2022 41.110 lei în scădere față de 2022 — 10.075 lei −31.035 lei —
2022 25.941 lei în creștere față de 2021 −9.365 lei în creștere față de 2021 41.289 lei în creștere față de 2021 — 13.933 lei −27.356 lei 1
2021 10.275 lei în scădere față de 2020 −25.222 lei în scădere față de 2020 23.760 lei în creștere față de 2020 — 5.770 lei −17.990 lei 1
2020 20.106 lei în creștere față de 2019 6.210 lei în creștere față de 2019 6.536 lei în creștere față de 2019 — 13.767 lei 7.231 lei 1
2019 3.445 lei 821 lei 4.707 lei — 5.728 lei 1.021 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare