MAVYDAN INDUSTRY S.R.L.

MAVYDAN INDUSTRY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 43186552, Nr. Reg. Com. J29/1881/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 14 octombrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, SAT SCHIULEŞTI COM. IZVOARELE, SCHIULEŞTI, NR.324A, cod poștal 107326. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MAVYDAN INDUSTRY S.R.L.
CUI
43186552
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J29/1881/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 octombrie 2020
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, SAT SCHIULEŞTI COM. IZVOARELE, SCHIULEŞTI, NR.324A
Cod poștal
107326
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, MAVYDAN INDUSTRY S.R.L. a raportat o pierdere netă de 1.225 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 42.105 lei2022 · Cifra de afaceri: 101.183 lei2023 · Cifra de afaceri: 191.500 lei2024 · Cifra de afaceri: 50.000 lei2021 · Profit net: 5.098 lei2022 · Profit net: 51.177 lei2023 · Profit net: 1.292 lei2024 · Profit net: −127.631 lei2025 · Profit net: −1.225 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 42.105 lei20212022: 101.183 lei20222023: 191.500 lei192 mii20232024: 50.000 lei50 mii2024
Profit net lei
2021: 5.098 lei20212022: 51.177 lei51 mii20222023: 1.292 lei20232024: −127.631 lei−128 mii20242025: −1.225 lei−1 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MAVYDAN INDUSTRY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −1.225 lei în creștere față de 2024 67.711 lei în scădere față de 2024 — 623 lei −67.088 lei —
2024 50.000 lei în scădere față de 2023 −127.631 lei în scădere față de 2023 110.919 lei în creștere față de 2023 1.225 lei 39.831 lei −69.863 lei 3 în scădere față de 2023
2023 191.500 lei în creștere față de 2022 1.292 lei în scădere față de 2022 63.944 lei în creștere față de 2022 3.675 lei 118.037 lei 57.768 lei 4 în creștere față de 2022
2022 101.183 lei în creștere față de 2021 51.177 lei în creștere față de 2021 32.575 lei în scădere față de 2021 6.125 lei 82.926 lei 56.476 lei 2
2021 42.105 lei 5.098 lei 37.309 lei 8.697 lei 33.910 lei 5.298 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare