MAW SI POIC S.R.L.

MAW SI POIC S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 40967788, Nr. Reg. Com. J2019001617124. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0220 - Exploatarea forestiera. Societatea a fost înființată la data de 11 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT VÂNĂTORI COM. CIUCEA, VÎNĂTORI, NR.58, cod poștal 407226. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MAW SI POIC S.R.L.
CUI
40967788
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001617124
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 aprilie 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT VÂNĂTORI COM. CIUCEA, VÎNĂTORI, NR.58
Cod poștal
407226
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
0220
Domeniu de activitate
Exploatarea forestiera

Situații financiare

În 2025, MAW SI POIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 551.085 lei, un profit net de 156.146 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 47.200 lei2020 · Cifra de afaceri: 90.701 lei2021 · Cifra de afaceri: 153.625 lei2022 · Cifra de afaceri: 252.060 lei2023 · Cifra de afaceri: 456.272 lei2024 · Cifra de afaceri: 711.557 lei2025 · Cifra de afaceri: 551.085 lei2019 · Profit net: 26.478 lei2020 · Profit net: 52.397 lei2021 · Profit net: 65.970 lei2022 · Profit net: 80.253 lei2023 · Profit net: 221.847 lei2024 · Profit net: 278.671 lei2025 · Profit net: 156.146 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 47.200 lei20192020: 90.701 lei20202021: 153.625 lei20212022: 252.060 lei20222023: 456.272 lei20232024: 711.557 lei712 mii20242025: 551.085 lei551 mii2025
Profit net lei
2019: 26.478 lei20192020: 52.397 lei20202021: 65.970 lei20212022: 80.253 lei20222023: 221.847 lei20232024: 278.671 lei279 mii20242025: 156.146 lei156 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MAW SI POIC S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 551.085 lei în scădere față de 2024 156.146 lei în scădere față de 2024 28.577 lei în scădere față de 2024 34.325 lei 150.671 lei 156.419 lei 1
2024 711.557 lei în creștere față de 2023 278.671 lei în creștere față de 2023 157.974 lei în creștere față de 2023 46.117 lei 390.796 lei 278.939 lei 1
2023 456.272 lei în creștere față de 2022 221.847 lei în creștere față de 2022 22.589 lei în creștere față de 2022 8.467 lei 236.277 lei 222.155 lei 1
2022 252.060 lei în creștere față de 2021 80.253 lei în creștere față de 2021 2.913 lei în scădere față de 2021 13.167 lei 70.244 lei 80.498 lei 1
2021 153.625 lei în creștere față de 2020 65.970 lei în creștere față de 2020 3.872 lei în creștere față de 2020 8.624 lei 140.293 lei 145.045 lei 1
2020 90.701 lei în creștere față de 2019 52.397 lei în creștere față de 2019 2.584 lei în creștere față de 2019 12.124 lei 69.535 lei 79.075 lei 1
2019 47.200 lei 26.478 lei 1.637 lei — 28.315 lei 26.678 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare