MAXEN HARVAT S.R.L.

MAXEN HARVAT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 38864454, Nr. Reg. Com. J38/129/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4711 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 15 februarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, SAT RUDA COM. BUDEŞTI, RUDA, NR.154, cod poștal 247063. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MAXEN HARVAT S.R.L.
CUI
38864454
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J38/129/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 februarie 2018
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, SAT RUDA COM. BUDEŞTI, RUDA, NR.154
Cod poștal
247063
Cod CAEN
4711
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2025, MAXEN HARVAT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 1.395 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii125 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 63.826 lei2019 · Cifra de afaceri: 103.162 lei2020 · Cifra de afaceri: 74.111 lei2021 · Cifra de afaceri: 68.755 lei2022 · Cifra de afaceri: 42.943 lei2023 · Cifra de afaceri: 38.357 lei2024 · Cifra de afaceri: 35.872 lei2018 · Profit net: 12.588 lei2019 · Profit net: 19.310 lei2020 · Profit net: 10.726 lei2021 · Profit net: 8.165 lei2022 · Profit net: 37 lei2023 · Profit net: −4.996 lei2024 · Profit net: −6.965 lei2025 · Profit net: −1.395 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 63.826 lei20182019: 103.162 lei103 mii20192020: 74.111 lei20202021: 68.755 lei20212022: 42.943 lei20222023: 38.357 lei20232024: 35.872 lei36 mii2024
Profit net lei
2018: 12.588 lei'182019: 19.310 lei19 mii'192020: 10.726 lei'202021: 8.165 lei'212022: 37 lei'222023: −4.996 lei'232024: −6.965 lei−7 mii'242025: −1.395 lei−1 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MAXEN HARVAT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −1.395 lei în creștere față de 2024 0 lei în scădere față de 2024 — 7.669 lei 7.669 lei —
2024 35.872 lei în scădere față de 2023 −6.965 lei în scădere față de 2023 9.994 lei în scădere față de 2023 — 19.058 lei 9.064 lei —
2023 38.357 lei în scădere față de 2022 −4.996 lei în scădere față de 2022 20.504 lei în scădere față de 2022 — 36.534 lei 16.030 lei —
2022 42.943 lei în scădere față de 2021 37 lei în scădere față de 2021 36.874 lei în creștere față de 2021 — 57.900 lei 21.026 lei —
2021 68.755 lei în scădere față de 2020 8.165 lei în scădere față de 2020 6.058 lei în scădere față de 2020 — 57.047 lei 50.989 lei —
2020 74.111 lei în scădere față de 2019 10.726 lei în scădere față de 2019 7.384 lei în scădere față de 2019 — 50.208 lei 42.824 lei —
2019 103.162 lei în creștere față de 2018 19.310 lei în creștere față de 2018 8.356 lei în scădere față de 2018 — 40.454 lei 32.098 lei —
2018 63.826 lei 12.588 lei 13.694 lei — 26.482 lei 12.788 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare