MAXIMUM ATTACK S.R.L.

Radiată din 15 aprilie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

MAXIMUM ATTACK S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sibiu, România. Date de identificare: CUI 41202805, Nr. Reg. Com. J32/1194/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9319 - Alte activitati sportive. Societatea a fost înființată la data de 31 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. CONSTRUCTORILOR, NR.38, cod poștal 550104. Societatea este radiată din data de 15 aprilie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MAXIMUM ATTACK S.R.L.
CUI
41202805
Stare
Radiată din 15 aprilie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J32/1194/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
31 mai 2019
Județ
Sibiu
Sediul social
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. CONSTRUCTORILOR, NR.38
Cod poștal
550104
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9319
Domeniu de activitate
Alte activitati sportive

Situații financiare

În 2023, MAXIMUM ATTACK S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.000 lei, o pierdere netă de 19.030 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii201920202021202220232019 · Cifra de afaceri: 166.330 lei2020 · Cifra de afaceri: 147.850 lei2021 · Cifra de afaceri: 259.425 lei2022 · Cifra de afaceri: 226.137 lei2023 · Cifra de afaceri: 5.000 lei2019 · Profit net: 128.251 lei2020 · Profit net: 112.927 lei2021 · Profit net: 135.640 lei2022 · Profit net: 124.216 lei2023 · Profit net: −19.030 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 166.330 lei20192020: 147.850 lei20202021: 259.425 lei259 mii20212022: 226.137 lei20222023: 5.000 lei5 mii2023
Profit net lei
2019: 128.251 lei20192020: 112.927 lei20202021: 135.640 lei136 mii20212022: 124.216 lei20222023: −19.030 lei−19 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru MAXIMUM ATTACK S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 5.000 lei în scădere față de 2022 −19.030 lei în scădere față de 2022 17.217 lei în creștere față de 2022 — 15.034 lei −2.183 lei —
2022 226.137 lei în scădere față de 2021 124.216 lei în scădere față de 2021 7.697 lei în creștere față de 2021 306 lei 131.847 lei 124.456 lei —
2021 259.425 lei în creștere față de 2020 135.640 lei în creștere față de 2020 1.373 lei în scădere față de 2020 3.981 lei 217.199 lei 219.807 lei —
2020 147.850 lei în scădere față de 2019 112.927 lei în scădere față de 2019 3.041 lei în creștere față de 2019 19 lei 125.754 lei 113.167 lei —
2019 166.330 lei 128.251 lei 711 lei 122 lei 129.040 lei 128.451 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare