MAYERI RO DEVELOPMENT SRL

MAYERI RO DEVELOPMENT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vrancea, România. Date de identificare: CUI 38109634, Nr. Reg. Com. J2017000831398. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0125 - Cultivarea fructelor arbustilor fructiferi, capsunilor, nuciferilor si a altor pomi fructiferi. Societatea a fost înființată la data de 18 august 2017. Sediul social este situat la: JUD. VRANCEA, SAT CÂNDEŞTI COM. DUMBRĂVENI, ALEEA ZAMBILEI, NR.1, CAMERA 1, ET.PARTER, cod poștal 627107. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MAYERI RO DEVELOPMENT SRL
CUI
38109634
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017000831398
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 august 2017
Județ
Vrancea
Sediul social
JUD. VRANCEA, SAT CÂNDEŞTI COM. DUMBRĂVENI, ALEEA ZAMBILEI, NR.1, CAMERA 1, ET.PARTER
Cod poștal
627107
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
0125
Domeniu de activitate
Cultivarea fructelor arbustilor fructiferi, capsunilor, nuciferilor si a altor pomi fructiferi

Situații financiare

În 2025, MAYERI RO DEVELOPMENT SRL a raportat o cifră de afaceri de 927.461 lei, un profit net de 194.466 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii1,0 mil.2017201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 13.225 lei2021 · Cifra de afaceri: 223.435 lei2022 · Cifra de afaceri: 5.431 lei2023 · Cifra de afaceri: 14.700 lei2024 · Cifra de afaceri: 599.826 lei2025 · Cifra de afaceri: 927.461 lei2017 · Profit net: 8.158 lei2018 · Profit net: 33.757 lei2019 · Profit net: −71.319 lei2020 · Profit net: −19.888 lei2021 · Profit net: 163.291 lei2022 · Profit net: 1.541 lei2023 · Profit net: 81.827 lei2024 · Profit net: 44.302 lei2025 · Profit net: 194.466 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 13.225 lei20182021: 223.435 lei20212022: 5.431 lei20222023: 14.700 lei20232024: 599.826 lei20242025: 927.461 lei927 mii2025
Profit net lei
2017: 8.158 lei'172018: 33.757 lei'182019: −71.319 lei−71 mii'192020: −19.888 lei'202021: 163.291 lei'212022: 1.541 lei'222023: 81.827 lei'232024: 44.302 lei'242025: 194.466 lei194 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MAYERI RO DEVELOPMENT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 927.461 lei în creștere față de 2024 194.466 lei în creștere față de 2024 7.684.205 lei în creștere față de 2024 9.117.875 lei 7.605.951 lei 436.622 lei 3
2024 599.826 lei în creștere față de 2023 44.302 lei în scădere față de 2023 4.367.128 lei în scădere față de 2023 5.469.654 lei 774.588 lei 242.156 lei 3 în creștere față de 2023
2023 14.700 lei în creștere față de 2022 81.827 lei în creștere față de 2022 4.432.000 lei în creștere față de 2022 4.935.998 lei 1.804.728 lei 197.566 lei 2
2022 5.431 lei în scădere față de 2021 1.541 lei în scădere față de 2021 1.772.982 lei în creștere față de 2021 2.467.416 lei 46.210 lei 115.739 lei 2
2021 223.435 lei 163.291 lei în creștere față de 2020 1.738.360 lei în creștere față de 2020 2.360.856 lei 204.634 lei 114.199 lei 2 în creștere față de 2020
2020 — −19.888 lei în creștere față de 2019 1.128.900 lei în creștere față de 2019 1.809.752 lei 303.631 lei −49.092 lei 1
2019 — −71.319 lei în scădere față de 2018 493.360 lei în creștere față de 2018 1.021.883 lei 940.764 lei −29.204 lei 1
2018 13.225 lei 33.757 lei în creștere față de 2017 283.565 lei în creștere față de 2017 207.144 lei 118.536 lei 42.115 lei 1
2017 — 8.158 lei 142.673 lei 150.129 lei 902 lei 8.358 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare