MAYURI FINE JEWELLERY S.R.L.

Radiată din 4 iunie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

MAYURI FINE JEWELLERY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Galaţi, România. Date de identificare: CUI 43104633, Nr. Reg. Com. J17/1481/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9329 - Alte activitati recreative si distractive n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 28 septembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. GALAŢI, SAT TUDOR VLADIMIRESCU COM. TUDOR VLADIMIRESCU, STR. PRINCIPALĂ, NR.38, cod poștal 807295. Societatea este radiată din data de 4 iunie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MAYURI FINE JEWELLERY S.R.L.
CUI
43104633
Stare
Radiată din 4 iunie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J17/1481/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 septembrie 2020
Județ
Galați
Sediul social
JUD. GALAŢI, SAT TUDOR VLADIMIRESCU COM. TUDOR VLADIMIRESCU, STR. PRINCIPALĂ, NR.38
Cod poștal
807295
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9329
Domeniu de activitate
Alte activitati recreative si distractive n.c.a.

Situații financiare

În 2024, MAYURI FINE JEWELLERY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.880 lei, o pierdere netă de 132.034 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii202020212022202320242021 · Cifra de afaceri: 275.714 lei2022 · Cifra de afaceri: 284.336 lei2023 · Cifra de afaceri: 270.582 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.880 lei2020 · Profit net: 0 lei2021 · Profit net: 262.801 lei2022 · Profit net: 250.596 lei2023 · Profit net: 171.548 lei2024 · Profit net: −132.034 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 275.714 lei20212022: 284.336 lei284 mii20222023: 270.582 lei20232024: 1.880 lei2 mii2024
Profit net lei
2020: 0 lei20202021: 262.801 lei263 mii20212022: 250.596 lei20222023: 171.548 lei20232024: −132.034 lei−132 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru MAYURI FINE JEWELLERY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 1.880 lei în scădere față de 2023 −132.034 lei în scădere față de 2023 0 lei în scădere față de 2023 9.059 lei 31.508 lei 40.567 lei —
2023 270.582 lei în scădere față de 2022 171.548 lei în scădere față de 2022 6.456 lei în creștere față de 2022 12.079 lei 331.783 lei 337.406 lei 1
2022 284.336 lei în creștere față de 2021 250.596 lei în scădere față de 2021 2.544 lei în creștere față de 2021 — 253.340 lei 250.796 lei 1
2021 275.714 lei 262.801 lei în creștere față de 2020 2.249 lei în creștere față de 2020 — 265.250 lei 263.001 lei —
2020 — 0 lei 0 lei — 200 lei 200 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare