MC ACCOMPLISH S.R.L.

MC ACCOMPLISH S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 41240680, Nr. Reg. Com. J12/2396/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7022 - Activitati de consultanta pentru afaceri si management. Societatea a fost înființată la data de 7 iunie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. AVRAM IANCU, NR.408G, PARTER, AP.3, cod poștal 407280. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MC ACCOMPLISH S.R.L.
CUI
41240680
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/2396/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 iunie 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. AVRAM IANCU, NR.408G, PARTER, AP.3
Cod poștal
407280
Cod CAEN
7022
Domeniu de activitate
Activitati de consultanta pentru afaceri si management

Situații financiare

În 2025, MC ACCOMPLISH S.R.L. a raportat o pierdere netă de 726 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 28.674 lei2021 · Cifra de afaceri: 17.511 lei2022 · Cifra de afaceri: 47.410 lei2023 · Cifra de afaceri: 115.500 lei2024 · Cifra de afaceri: 57.207 lei2019 · Profit net: −666 lei2020 · Profit net: 26.021 lei2021 · Profit net: −14.291 lei2022 · Profit net: 17.265 lei2023 · Profit net: 26.724 lei2024 · Profit net: 15.189 lei2025 · Profit net: −726 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 28.674 lei20202021: 17.511 lei20212022: 47.410 lei20222023: 115.500 lei116 mii20232024: 57.207 lei57 mii2024
Profit net lei
2019: −666 lei20192020: 26.021 lei20202021: −14.291 lei−14 mii20212022: 17.265 lei20222023: 26.724 lei27 mii20232024: 15.189 lei20242025: −726 lei−7262025
Indicatori financiari pe ani pentru MC ACCOMPLISH S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −726 lei în scădere față de 2024 3.036 lei în creștere față de 2024 — 3.205 lei 169 lei —
2024 57.207 lei în scădere față de 2023 15.189 lei în scădere față de 2023 732 lei în scădere față de 2023 — 16.110 lei 15.430 lei 1
2023 115.500 lei în creștere față de 2022 26.724 lei în creștere față de 2022 12.367 lei în scădere față de 2022 — 38.973 lei 26.965 lei 1
2022 47.410 lei în creștere față de 2021 17.265 lei în creștere față de 2021 12.939 lei în scădere față de 2021 244 lei 15.700 lei 3.214 lei 1
2021 17.511 lei în scădere față de 2020 −14.291 lei în scădere față de 2020 22.126 lei în creștere față de 2020 3.170 lei 4.282 lei −14.051 lei —
2020 28.674 lei 26.021 lei în creștere față de 2019 0 lei în scădere față de 2019 — 25.555 lei 25.555 lei —
2019 — −666 lei 8.521 lei — 8.055 lei −466 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare