MC PROIECTARE ŞI RESTAURARE S.R.L.

Activitate suspendată din 16 octombrie 2024. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

MC PROIECTARE ŞI RESTAURARE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 40970392, Nr. Reg. Com. J40/5048/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7111 - Activitati de arhitectura. Societatea a fost înființată la data de 12 aprilie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, BLD FERDINAND I, NR.75-77, CAMERA 1, ET.4, AP.48. Societatea are activitatea suspendată din data de 16 octombrie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MC PROIECTARE ŞI RESTAURARE S.R.L.
CUI
40970392
Stare
Activitate suspendată din 16 octombrie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J40/5048/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 aprilie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, BLD FERDINAND I, NR.75-77, CAMERA 1, ET.4, AP.48
Cod CAEN
7111
Domeniu de activitate
Activitati de arhitectura

Situații financiare

În 2025, MC PROIECTARE ŞI RESTAURARE S.R.L. a raportat un profit net de 17 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 105.864 lei2020 · Cifra de afaceri: 220.970 lei2021 · Cifra de afaceri: 138.102 lei2022 · Cifra de afaceri: 237.565 lei2023 · Cifra de afaceri: 225.600 lei2024 · Cifra de afaceri: 45.950 lei2019 · Profit net: 3.348 lei2020 · Profit net: 93.425 lei2021 · Profit net: −79.238 lei2022 · Profit net: 16.397 lei2023 · Profit net: −117.126 lei2024 · Profit net: −170.761 lei2025 · Profit net: 17 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 105.864 lei20192020: 220.970 lei20202021: 138.102 lei20212022: 237.565 lei238 mii20222023: 225.600 lei20232024: 45.950 lei46 mii2024
Profit net lei
2019: 3.348 lei20192020: 93.425 lei93 mii20202021: −79.238 lei20212022: 16.397 lei20222023: −117.126 lei20232024: −170.761 lei−171 mii20242025: 17 lei172025
Indicatori financiari pe ani pentru MC PROIECTARE ŞI RESTAURARE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 17 lei în creștere față de 2024 310.371 lei în scădere față de 2024 — 31.430 lei −278.941 lei —
2024 45.950 lei în scădere față de 2023 −170.761 lei în scădere față de 2023 314.689 lei în creștere față de 2023 — 35.731 lei −278.958 lei 4 în scădere față de 2023
2023 225.600 lei în scădere față de 2022 −117.126 lei în scădere față de 2022 183.495 lei în creștere față de 2022 — 75.298 lei −108.197 lei 6 în creștere față de 2022
2022 237.565 lei în creștere față de 2021 16.397 lei în creștere față de 2021 85.704 lei în creștere față de 2021 — 116.373 lei 30.669 lei 5 în creștere față de 2021
2021 138.102 lei în scădere față de 2020 −79.238 lei în scădere față de 2020 79.102 lei în creștere față de 2020 75 lei 93.299 lei 14.272 lei 4 în creștere față de 2020
2020 220.970 lei în creștere față de 2019 93.425 lei în creștere față de 2019 26.404 lei în scădere față de 2019 255 lei 124.922 lei 98.773 lei 3 în scădere față de 2019
2019 105.864 lei 3.348 lei 32.140 lei 435 lei 37.053 lei 5.348 lei 5

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare