MCA BUILDERS TRUST S.R.L.

MCA BUILDERS TRUST S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 42490145, Nr. Reg. Com. J22/1004/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 11 mai 2020. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ŞOS. PĂCURARI, NR.79, CAMERA 1, BL.476, SC.A, ET.2, AP.5. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MCA BUILDERS TRUST S.R.L.
CUI
42490145
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J22/1004/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 mai 2020
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ŞOS. PĂCURARI, NR.79, CAMERA 1, BL.476, SC.A, ET.2, AP.5
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2024, MCA BUILDERS TRUST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.575.057 lei, un profit net de 71.558 lei și un număr mediu de 8 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.5,0 mil.20202021202220242020 · Cifra de afaceri: 613.860 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.988.898 lei2022 · Cifra de afaceri: 3.895.562 lei2024 · Cifra de afaceri: 4.575.057 lei2020 · Profit net: 374.053 lei2021 · Profit net: 1.293.955 lei2022 · Profit net: 1.609.986 lei2024 · Profit net: 71.558 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 613.860 lei20202021: 2.988.898 lei20212022: 3.895.562 lei20222024: 4.575.057 lei4,6 mil.2024
Profit net lei
2020: 374.053 lei20202021: 1.293.955 lei20212022: 1.609.986 lei1,6 mil.20222024: 71.558 lei72 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru MCA BUILDERS TRUST S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 4.575.057 lei în creștere față de 2022 71.558 lei în scădere față de 2022 4.047.033 lei în creștere față de 2022 882.199 lei 5.021.575 lei 1.950.738 lei 8 în scădere față de 2022
2022 3.895.562 lei în creștere față de 2021 1.609.986 lei în creștere față de 2021 1.513.081 lei în creștere față de 2021 782.756 lei 3.036.822 lei 2.306.497 lei 14 în creștere față de 2021
2021 2.988.898 lei în creștere față de 2020 1.293.955 lei în creștere față de 2020 723.841 lei în creștere față de 2020 547.422 lei 1.476.206 lei 1.299.787 lei 6 în creștere față de 2020
2020 613.860 lei 374.053 lei 56.461 lei 17.833 lei 412.881 lei 374.253 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare