MC&A CONFINISAJ SRL

Inactivă fiscal din 9 ianuarie 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

MC&A CONFINISAJ SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 22080884, Nr. Reg. Com. J2007013195406. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4333 - Lucrari de pardosire si placare a peretilor. Societatea a fost înființată la data de 9 iulie 2007. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, ŞOS SĂLAJ, NR.140, BL.47, SC.1, ET.3, AP.15, cod poștal 051903. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 9 ianuarie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MC&A CONFINISAJ SRL
CUI
22080884
Stare
Inactivă fiscal din 9 ianuarie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J2007013195406
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 iulie 2007
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, ŞOS SĂLAJ, NR.140, BL.47, SC.1, ET.3, AP.15
Cod poștal
051903
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4333
Domeniu de activitate
Lucrari de pardosire si placare a peretilor

Situații financiare

În 2025, MC&A CONFINISAJ SRL a raportat o pierdere netă de 4.515 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,0 mil.02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 215.620 lei2017 · Cifra de afaceri: 892.160 lei2018 · Cifra de afaceri: 1.115.316 lei2019 · Cifra de afaceri: 2.075.434 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.483.021 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.446.483 lei2022 · Cifra de afaceri: 5.391.091 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.048.692 lei2016 · Profit net: −20.594 lei2017 · Profit net: 365.438 lei2018 · Profit net: 603.881 lei2019 · Profit net: 955.330 lei2020 · Profit net: 780.749 lei2021 · Profit net: 1.492.654 lei2022 · Profit net: 3.001.227 lei2023 · Profit net: 97.034 lei2024 · Profit net: −1.598 lei2025 · Profit net: −4.515 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 215.620 lei'162017: 892.160 lei'172018: 1.115.316 lei'182019: 2.075.434 lei'192020: 1.483.021 lei'202021: 2.446.483 lei'212022: 5.391.091 lei5,4 mil.'222023: 1.048.692 lei1,0 mil.'23
Profit net lei
2016: −20.594 lei−21 mii'162017: 365.438 lei'172018: 603.881 lei'182019: 955.330 lei'192020: 780.749 lei'202021: 1.492.654 lei'212022: 3.001.227 lei3,0 mil.'222023: 97.034 lei'232024: −1.598 lei'242025: −4.515 lei−5 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MC&A CONFINISAJ SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −4.515 lei în scădere față de 2024 536.215 lei în creștere față de 2024 106.073 lei 424.268 lei −5.874 lei —
2024 — −1.598 lei în scădere față de 2023 529.803 lei în scădere față de 2023 106.073 lei 422.371 lei −1.359 lei —
2023 1.048.692 lei în scădere față de 2022 97.034 lei în scădere față de 2022 744.898 lei în scădere față de 2022 106.073 lei 736.098 lei 97.273 lei 9 în scădere față de 2022
2022 5.391.091 lei în creștere față de 2021 3.001.227 lei în creștere față de 2021 941.511 lei în creștere față de 2021 655.925 lei 3.286.679 lei 3.001.467 lei 17 în creștere față de 2021
2021 2.446.483 lei în creștere față de 2020 1.492.654 lei în creștere față de 2020 475.009 lei în creștere față de 2020 172.447 lei 1.795.456 lei 1.492.894 lei 14 în creștere față de 2020
2020 1.483.021 lei în scădere față de 2019 780.749 lei în scădere față de 2019 442.937 lei în creștere față de 2019 161.847 lei 1.062.079 lei 780.989 lei 13 în scădere față de 2019
2019 2.075.434 lei în creștere față de 2018 955.330 lei în creștere față de 2018 104.070 lei în creștere față de 2018 208.874 lei 850.766 lei 955.570 lei 15 în creștere față de 2018
2018 1.115.316 lei în creștere față de 2017 603.881 lei în creștere față de 2017 34.787 lei în scădere față de 2017 66.512 lei 572.362 lei 604.121 lei 9 în creștere față de 2017
2017 892.160 lei în creștere față de 2016 365.438 lei în creștere față de 2016 83.916 lei în scădere față de 2016 18.834 lei 306.255 lei 241.173 lei 5 în creștere față de 2016
2016 215.620 lei −20.594 lei 140.659 lei — 16.394 lei −124.265 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.