MCC TEHNO SUPORT SRL

Radiată din 28 noiembrie 2023. Această firmă nu mai este în funcțiune.

MCC TEHNO SUPORT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 37604731, Nr. Reg. Com. J08/1226/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8110 - Activitati de servicii suport combinate. Societatea a fost înființată la data de 18 mai 2017. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, SAT HĂRMAN COM. HĂRMAN, STR. SÂMPETRULUI, NR.5, BIROUL NR.2, cod poștal 507085. Societatea este radiată din data de 28 noiembrie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MCC TEHNO SUPORT SRL
CUI
37604731
Stare
Radiată din 28 noiembrie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J08/1226/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 mai 2017
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, SAT HĂRMAN COM. HĂRMAN, STR. SÂMPETRULUI, NR.5, BIROUL NR.2
Cod poștal
507085
Cod CAEN
8110
Domeniu de activitate
Activitati de servicii suport combinate

Situații financiare

În 2022, MCC TEHNO SUPORT SRL a raportat o cifră de afaceri de −15.601 lei, o pierdere netă de 139.329 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii2017201820192020202120222018 · Cifra de afaceri: 156.202 lei2019 · Cifra de afaceri: 218.056 lei2020 · Cifra de afaceri: 69.336 lei2021 · Cifra de afaceri: 85.000 lei2022 · Cifra de afaceri: −15.601 lei2017 · Profit net: −342 lei2018 · Profit net: 149.939 lei2019 · Profit net: 156.702 lei2020 · Profit net: −3.000 lei2021 · Profit net: −6.346 lei2022 · Profit net: −139.329 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 156.202 lei20182019: 218.056 lei218 mii20192020: 69.336 lei20202021: 85.000 lei20212022: −15.601 lei−16 mii2022
Profit net lei
2017: −342 lei20172018: 149.939 lei20182019: 156.702 lei157 mii20192020: −3.000 lei20202021: −6.346 lei20212022: −139.329 lei−139 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru MCC TEHNO SUPORT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 −15.601 lei în scădere față de 2021 −139.329 lei în scădere față de 2021 212.201 lei în creștere față de 2021 57.221 lei 120.960 lei −34.020 lei —
2021 85.000 lei în creștere față de 2020 −6.346 lei în scădere față de 2020 165.770 lei în creștere față de 2020 140.213 lei 130.866 lei 105.309 lei —
2020 69.336 lei în scădere față de 2019 −3.000 lei în scădere față de 2019 74.075 lei în scădere față de 2019 91.586 lei 94.144 lei 111.655 lei —
2019 218.056 lei în creștere față de 2018 156.702 lei în creștere față de 2018 106.150 lei în creștere față de 2018 113.136 lei 149.916 lei 156.902 lei 0
2018 156.202 lei 149.939 lei în creștere față de 2017 26.977 lei în creștere față de 2017 — 176.774 lei 149.797 lei 0
2017 — −342 lei 500 lei — 358 lei −142 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.