MCE CLIMATE SOLUTIONS S.R.L.

Inactivă fiscal din 16 septembrie 2024. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

MCE CLIMATE SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 41978106, Nr. Reg. Com. J12/4613/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4322 - Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat. Societatea a fost înființată la data de 3 decembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. DUNĂRII, NR.95, cod poștal 400593. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 16 septembrie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MCE CLIMATE SOLUTIONS S.R.L.
CUI
41978106
Stare
Inactivă fiscal din 16 septembrie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J12/4613/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 decembrie 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. DUNĂRII, NR.95
Cod poștal
400593
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4322
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat

Situații financiare

În 2022, MCE CLIMATE SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 271.772 lei, un profit net de 116.535 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii20192020202120222019 · Cifra de afaceri: 90.166 lei2020 · Cifra de afaceri: 192.939 lei2021 · Cifra de afaceri: 318.874 lei2022 · Cifra de afaceri: 271.772 lei2019 · Profit net: 90.166 lei2020 · Profit net: 154.029 lei2021 · Profit net: 214.345 lei2022 · Profit net: 116.535 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 90.166 lei20192020: 192.939 lei20202021: 318.874 lei319 mii20212022: 271.772 lei272 mii2022
Profit net lei
2019: 90.166 lei20192020: 154.029 lei20202021: 214.345 lei214 mii20212022: 116.535 lei117 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru MCE CLIMATE SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 271.772 lei în scădere față de 2021 116.535 lei în scădere față de 2021 160.981 lei în creștere față de 2021 170 lei 278.232 lei 117.421 lei 1
2021 318.874 lei în creștere față de 2020 214.345 lei în creștere față de 2020 0 lei în scădere față de 2020 170 lei 458.571 lei 458.741 lei 1
2020 192.939 lei în creștere față de 2019 154.029 lei în creștere față de 2019 14.093 lei în creștere față de 2019 — 258.488 lei 244.395 lei 1
2019 90.166 lei 90.166 lei 0 lei — 90.366 lei 90.366 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare