MCV MACOVIRAZ S.R.L.

MCV MACOVIRAZ S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Gorj, România. Date de identificare: CUI 41545315, Nr. Reg. Com. J18/1068/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4520 - Intretinerea si repararea autovehiculelor. Societatea a fost înființată la data de 22 august 2019. Sediul social este situat la: JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, STR. JIULUI, NR.21, cod poștal 210171. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MCV MACOVIRAZ S.R.L.
CUI
41545315
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J18/1068/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 august 2019
Județ
Gorj
Sediul social
JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, STR. JIULUI, NR.21
Cod poștal
210171
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4520
Domeniu de activitate
Intretinerea si repararea autovehiculelor

Situații financiare

În 2025, MCV MACOVIRAZ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.300 lei, o pierdere netă de 7.355 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 82.100 lei2021 · Cifra de afaceri: 51.500 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.300 lei2025 · Cifra de afaceri: 3.300 lei2020 · Profit net: 42.329 lei2021 · Profit net: 25.255 lei2022 · Profit net: −25.772 lei2023 · Profit net: −3.506 lei2024 · Profit net: −1.479 lei2025 · Profit net: −7.355 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 82.100 lei82 mii20202021: 51.500 lei20212024: 2.300 lei20242025: 3.300 lei3 mii2025
Profit net lei
2020: 42.329 lei42 mii20202021: 25.255 lei20212022: −25.772 lei−26 mii20222023: −3.506 lei20232024: −1.479 lei20242025: −7.355 lei−7 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru MCV MACOVIRAZ S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 3.300 lei în creștere față de 2024 −7.355 lei în scădere față de 2024 0 lei 32.106 lei 52.570 lei 29.672 lei 0
2024 2.300 lei −1.479 lei în creștere față de 2023 0 lei 44.798 lei 57.115 lei 37.028 lei 0
2023 — −3.506 lei în creștere față de 2022 0 lei 57.490 lei 56.682 lei 38.507 lei 0
2022 — −25.772 lei în scădere față de 2021 0 lei în scădere față de 2021 59.934 lei 68.522 lei 42.012 lei 0 în scădere față de 2021
2021 51.500 lei în scădere față de 2020 25.255 lei în scădere față de 2020 4.245 lei în scădere față de 2020 71.396 lei 97.857 lei 67.784 lei 1 în scădere față de 2020
2020 82.100 lei 42.329 lei 4.558 lei 82.858 lei 72.232 lei 42.529 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare