MDMA STUDIO SRL

MDMA STUDIO SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 38403310, Nr. Reg. Com. J08/2931/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7111 - Activitati de arhitectura. Societatea a fost înființată la data de 26 octombrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. RECONSTRUCŢIEI, NR.5, CAMERA 3, SC.A, ET.1, AP.1, cod poștal 500153. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
MDMA STUDIO SRL
CUI
38403310
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J08/2931/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 octombrie 2017
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. RECONSTRUCŢIEI, NR.5, CAMERA 3, SC.A, ET.1, AP.1
Cod poștal
500153
Cod CAEN
7111
Domeniu de activitate
Activitati de arhitectura

Situații financiare

În 2025, MDMA STUDIO SRL a raportat o cifră de afaceri de 213.323 lei, o pierdere netă de 5.495 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 16.570 lei2018 · Cifra de afaceri: 129.225 lei2019 · Cifra de afaceri: 168.804 lei2020 · Cifra de afaceri: 184.192 lei2021 · Cifra de afaceri: 217.147 lei2022 · Cifra de afaceri: 257.107 lei2023 · Cifra de afaceri: 184.127 lei2024 · Cifra de afaceri: 216.307 lei2025 · Cifra de afaceri: 213.323 lei2017 · Profit net: 6.947 lei2018 · Profit net: 34.409 lei2019 · Profit net: 22.433 lei2020 · Profit net: 58.954 lei2021 · Profit net: 56.234 lei2022 · Profit net: 50.138 lei2023 · Profit net: 534 lei2024 · Profit net: −1.193 lei2025 · Profit net: −5.495 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 16.570 lei'172018: 129.225 lei'182019: 168.804 lei'192020: 184.192 lei'202021: 217.147 lei'212022: 257.107 lei257 mii'222023: 184.127 lei'232024: 216.307 lei'242025: 213.323 lei213 mii'25
Profit net lei
2017: 6.947 lei'172018: 34.409 lei'182019: 22.433 lei'192020: 58.954 lei59 mii'202021: 56.234 lei'212022: 50.138 lei'222023: 534 lei'232024: −1.193 lei'242025: −5.495 lei−5 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru MDMA STUDIO SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 213.323 lei în scădere față de 2024 −5.495 lei în scădere față de 2024 30.627 lei în scădere față de 2024 4.648 lei 48.269 lei 22.290 lei 2
2024 216.307 lei în creștere față de 2023 −1.193 lei în scădere față de 2023 30.741 lei în scădere față de 2023 4.648 lei 53.878 lei 27.785 lei 2 în scădere față de 2023
2023 184.127 lei în scădere față de 2022 534 lei în scădere față de 2022 34.703 lei în creștere față de 2022 8.306 lei 55.375 lei 28.978 lei 3
2022 257.107 lei în creștere față de 2021 50.138 lei în scădere față de 2021 27.883 lei în creștere față de 2021 8.048 lei 48.480 lei 28.645 lei 3
2021 217.147 lei în creștere față de 2020 56.234 lei în scădere față de 2020 23.883 lei în scădere față de 2020 3.658 lei 76.711 lei 56.486 lei 3
2020 184.192 lei în creștere față de 2019 58.954 lei în creștere față de 2019 35.904 lei în creștere față de 2019 — 95.108 lei 59.204 lei 3
2019 168.804 lei în creștere față de 2018 22.433 lei în scădere față de 2018 33.165 lei în creștere față de 2018 — 56.739 lei 23.574 lei 3 în creștere față de 2018
2018 129.225 lei în creștere față de 2017 34.409 lei în creștere față de 2017 4.767 lei în scădere față de 2017 — 40.033 lei 35.266 lei 2 în creștere față de 2017
2017 16.570 lei 6.947 lei 7.857 lei — 15.014 lei 7.157 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare