MECIS SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dolj, România. Date de identificare: CUI 18932058, Nr. Reg. Com. J2006001484166. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 14 august 2006. Sediul social este situat la: JUD. DOLJ, SAT ARGETOAIA COM. ARGETOAIA, STR. CONSTANTIN ARGETOIANU, NR.132, cod poștal 207035. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- MECIS SRL
- CUI
- 18932058
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2006001484166
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 14 august 2006
- Județ
- Dolj
- Sediul social
- JUD. DOLJ, SAT ARGETOAIA COM. ARGETOAIA, STR. CONSTANTIN ARGETOIANU, NR.132
- Cod poștal
- 207035
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4100
- Domeniu de activitate
- Baruri si alte activitati de servire a bauturilor
Situații financiare
În 2025, MECIS SRL a raportat o cifră de afaceri de 17.350 lei, un profit net de 8.449 lei și un număr mediu de 0 salariați.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17.350 lei în scădere față de 2024 | 8.449 lei în scădere față de 2024 | 58 lei în scădere față de 2024 | — | 3.082 lei | 3.024 lei | 0 în scădere față de 2024 |
| 2024 | 241.614 lei în creștere față de 2023 | 160.802 lei în creștere față de 2023 | 261 lei în scădere față de 2023 | — | 19.280 lei | 19.019 lei | 1 în scădere față de 2023 |
| 2023 | 156.945 lei în creștere față de 2022 | −96.334 lei în scădere față de 2022 | 231.582 lei în creștere față de 2022 | — | 89.799 lei | −141.783 lei | 6 |
| 2022 | 40.046 lei | 38.845 lei în creștere față de 2021 | 131.608 lei în creștere față de 2021 | — | 86.159 lei | −45.449 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei | 84.576 lei | — | 282 lei | −84.294 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei | 84.576 lei | — | 282 lei | −84.294 lei | — |
| 2019 | — | 0 lei | 84.576 lei în creștere față de 2018 | — | 282 lei | −84.294 lei | — |
| 2018 | — | 0 lei | 84.572 lei | — | 278 lei | −84.294 lei | — |
| 2017 | — | 0 lei | 84.572 lei | — | 278 lei | −84.294 lei | — |
| 2016 | — | 0 lei | 84.572 lei | — | 278 lei | −84.294 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
