MEDEX SERVICES SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 18321330, Nr. Reg. Com. J26/120/2006. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 27 ianuarie 2006. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. SÂRGUINŢEI, NR.37, AP.24, cod poștal 540543. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 27 august 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- MEDEX SERVICES SRL
- CUI
- 18321330
- Stare
- Inactivă fiscal din 27 august 2026
- Nr. Registrul Comerțului
- J26/120/2006
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 27 ianuarie 2006
- Județ
- Mureș
- Sediul social
- JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. SÂRGUINŢEI, NR.37, AP.24
- Cod poștal
- 540543
- Cod CAEN
- 4941
- Domeniu de activitate
- Transporturi rutiere de marfuri
Situații financiare
În 2025, MEDEX SERVICES SRL a raportat o pierdere netă de 3.802 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −3.802 lei în scădere față de 2024 | 118.454 lei | 136 lei | 2.434 lei | −115.884 lei | — |
| 2024 | — | −816 lei în scădere față de 2023 | 118.454 lei | 3.122 lei | 2.434 lei | −112.898 lei | — |
| 2023 | — | 0 lei în creștere față de 2022 | 118.454 lei | 3.938 lei | 2.434 lei | −112.082 lei | — |
| 2022 | — | −816 lei | 118.454 lei | 4.753 lei | 2.435 lei | −111.266 lei | — |
| 2021 | — | −816 lei | 118.454 lei | 5.569 lei | 2.435 lei | −110.450 lei | — |
| 2020 | — | −816 lei | 118.454 lei în scădere față de 2019 | 6.385 lei | 2.435 lei | −109.634 lei | — |
| 2019 | — | −816 lei în creștere față de 2018 | 124.145 lei | 7.201 lei | 8.126 lei | −108.818 lei | — |
| 2018 | — | −5.982 lei în creștere față de 2017 | 124.145 lei | 8.017 lei | 8.126 lei | −108.002 lei | — |
| 2017 | — | −9.011 lei în creștere față de 2016 | 124.145 lei în scădere față de 2016 | 13.871 lei | 8.254 lei | −102.020 lei | — |
| 2016 | 0 lei | −19.273 lei | 124.513 lei | 22.550 lei | 8.954 lei | −93.009 lei | 0 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
