MEDIA ART FOTO-VIDEO STUDIO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Gorj, România. Date de identificare: CUI 16595800, Nr. Reg. Com. J18/456/2004. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7420 - Activitati fotografice. Societatea a fost înființată la data de 14 iulie 2004. Sediul social este situat la: JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, ALEEA TEILOR, BL.3, SC.4, ET.P, AP.2, cod poștal 210239. Societatea este radiată din data de 12 decembrie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- MEDIA ART FOTO-VIDEO STUDIO S.R.L.
- CUI
- 16595800
- Stare
- Radiată din 12 decembrie 2025
- Nr. Registrul Comerțului
- J18/456/2004
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 14 iulie 2004
- Județ
- Gorj
- Sediul social
- JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, ALEEA TEILOR, BL.3, SC.4, ET.P, AP.2
- Cod poștal
- 210239
- Cod CAEN
- 7420
- Domeniu de activitate
- Activitati fotografice
Situații financiare
În 2024, MEDIA ART FOTO-VIDEO STUDIO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 500 lei, o pierdere netă de 2.747 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 500 lei | −2.747 lei în creștere față de 2023 | 2.000 lei | 12.925 lei | 839 lei | 11.764 lei | — |
| 2023 | — | −3.694 lei în scădere față de 2022 | 2.000 lei în scădere față de 2022 | 16.172 lei | 339 lei | 14.511 lei | — |
| 2022 | — | −1.631 lei în scădere față de 2021 | 10.999 lei în creștere față de 2021 | 13.345 lei | 15.858 lei | 18.204 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei | 0 lei | — | 19.835 lei | 19.835 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei în creștere față de 2019 | 0 lei | — | 19.835 lei | 19.835 lei | — |
| 2019 | — | −30.451 lei în scădere față de 2018 | 0 lei în scădere față de 2018 | — | 19.835 lei | 19.835 lei | — |
| 2018 | — | 0 lei în creștere față de 2017 | 7.724 lei | — | 58.010 lei | 50.286 lei | 1 |
| 2017 | 12.600 lei în scădere față de 2016 | −2.975 lei în scădere față de 2016 | 7.724 lei în creștere față de 2016 | — | 58.010 lei | 50.286 lei | 1 |
| 2016 | 24.200 lei | 11.639 lei | 3.140 lei | — | 56.401 lei | 53.261 lei | 1 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
